• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A i keni harruar ju dashurite?😋

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Nga biseda me @DeliriumMind doli nje muhabet i tille sic eshte titulli.
Personalisht une nuk mbaj mend emocionet e dashurise se pare te dytes e keshtu me rradhe.
Dhe nuk jane fshire nga memoria pse ishin te keqija,ndarje me dhimbje lendime etj..por sepse jane zevendesuar.
Jam partizane e "dashuria e re do jete me e madhe se ajo qe kaloi" dhe realisht une pastaj kam harruar pike. Pervec nje rasti qe ishte nje lloj energjie qe me ngelet akoma
Po ju?
Ju a i mbani mend emocionet?
Ku i ruani? Si?
Ju dua!
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Robi paska ndienja edhe ne virtualitet ,edhe pse jo tamam dashuri ,fiksim po e quaj ,edhe pse me mendje thash stop se kam harruar ende ,makth me eshte ber 😂😂,sidomos kur kujtoj fytyren edhe zerin ,eh endrrat jan per fillestaret mir e kishte Herkuli 😝😂😂
Ps: nuk ka informacione te tjera edhe ne gjiq te me hidhni 😝😂😂😂
 

Marla

Rootless Tree!
Robi paska ndienja edhe ne virtualitet ,edhe pse jo tamam dashuri ,fiksim po e quaj ,edhe pse me mendje thash stop se kam harruar ende ,makth me eshte ber 😂😂,sidomos kur kujtoj fytyren edhe zerin ,eh endrrat jan per fillestaret mir e kishte Herkuli 😝😂😂
Ps: nuk ka informacione te tjera edhe ne gjiq te me hidhni 😝😂😂😂
Ahahahaahaha me lot
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
A me mo
Tani qe nick gjeti inspirim nga fjalet e mia do talleni ju?
Rob te kqinj
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ça eshte qjo dashuria? 🤔
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
s'kam ca te harroj lol
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Ne nje far menyre kam harruar shum gjera
Por ajo qe kam harruar fare eshte cdo te thot te ndihesh e dashuruar. Te mos flesh gjum naten sepse dikush te mungon... te ndjesh ate boshllok gjigant sa vrima e hozonit qe sa her e mbush me ushqim ndihesh akoma me bosh.
Te mbyllesh syt dhe te shikosh gjera me xixa e kshu gjonash
Dikur ciftet e lumtura i shikoja cik me xhelozi... sot gezohem per to 😊
 

Marla

Rootless Tree!
Robi paska ndienja edhe ne virtualitet ,edhe pse jo tamam dashuri ,fiksim po e quaj ,edhe pse me mendje thash stop se kam harruar ende ,makth me eshte ber 😂😂,sidomos kur kujtoj fytyren edhe zerin ,eh endrrat jan per fillestaret mir e kishte Herkuli 😝😂😂
Ps: nuk ka informacione te tjera edhe ne gjiq te me hidhni 😝😂😂😂
Po adoleshente moj moter nga veshet na ka dal dashnia

Ai i imi quhej Tarzani tani ndoshta e ka Mogli hajde merre vesh :p
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Po adoleshente moj moter nga veshet na ka dal dashnia

Ai i imi quhej Tarzani tani ndoshta e ka Mogli hajde merre vesh :p
A moj motra motrani hajde na trego tani zemren ma rrembeu ai lum e lum e lumja ti,
ai shoku nuk e ka e me jep fryme e me jep krahe te dua me tha ai e lum e lum e lumja ti.
Cit: Maya 😝😂
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Une jam tip i cuditshem; te pakten keshtu vete-identifikohem ne kete kontekst vazhdoj ti dua ato qe i kam dashur. Nga dashuria e pare me mungon zeri se cdo cast e kam te gdhendur ne shpirt, nga "dashuria" e dyte do te thoja energjia qe me jepte dhe aftesia e tije te vija ne standby gjithcka per ato caste..
Pastaj mesova fal njohjes se dyte qe dua te dua veten me shume se cdo njeri tjeter ...
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Teme diskriminuese me duket po hajt.Une mbaj mend vetem dashurine e pare virtuale🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Pse per virtuale flitej ketu????
 

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
Un besoj se kjo so dashuri se nuk harrohet psh ka koh e kisha nja edhe sot me u kthy e pranoj me gjith zemer se skam harru as kurr se harroj tjert jan shkel e shko
 

Katil

Antarë i Respektuar
Nga biseda me @DeliriumMind doli nje muhabet i tille sic eshte titulli.
Personalisht une nuk mbaj mend emocionet e dashurise se pare te dytes e keshtu me rradhe.
Dhe nuk jane fshire nga memoria pse ishin te keqija,ndarje me dhimbje lendime etj..por sepse jane zevendesuar.
Jam partizane e "dashuria e re do jete me e madhe se ajo qe kaloi" dhe realisht une pastaj kam harruar pike. Pervec nje rasti qe ishte nje lloj energjie qe me ngelet akoma
Po ju?
Ju a i mbani mend emocionet?
Ku i ruani? Si?
Ju dua!
Po.Ajo që kam ndjer po,personin jo.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pergjethsisht ne drejtimin e dashurise do e cilsoja veten me fat. :)
Do thoni ju fat ne dashuri? eh,luhet pak edhe fati ne kete mes.
Nese i kam harruar dashurit?
E thene me sinqeritet nuk e di cila eshte arsyja,por nuk kam ngele kurre peng e nje dickaje te kaluar.
Mendoj qe dashurin e vetme te vertet te jetes sime vazhdoj ta jetoj.
Dicka qe ishte para saj,le qe s`me zgjon asnje emocion as kur e kujtoj,por shpesh pyes veten kur e rikujtoj,nese ishte apo jo dashuri per aq kohe qe une e vuajta atehere?!
Besoj qe, c`do here qe nje dashuri mbaron,pra, per arsye te ndryshme merr fund,absulutisht duhet arkivuar si nje kujtim qe koha ne te cilen u jetua e mori me vete, kaq.
Eshte gabim fatal te rrish peng e dickaje qe mbaron.
PErvec rastit kur jeta te ndan me vdekje,ketu gjej kuptim ti qendrosh asaj dhimbje dhe eshte e veshtire te harrosh.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Nuk behem dot serioze se me komplekson ajo gjuha jashte te titulli
Behet fjale per dashuri si loli pop,akullore ,fara ,letra bizhozi ,jo jo se su lepikan keto te fundit😝
 

Mogli

😁😁😁
Tash e kuptova pse gjithmone femrat thojne zemer ti je i dyti per mua sepse i harrojne tjeret 😂😂😂😂😂 nersa ne meshkujt i majme mend krejt 😂😂
 

Monique

Staf në FV.AL
Tash e kuptova pse gjithmone femrat thojne zemer ti je i dyti per mua sepse i harrojne tjeret 😂😂😂😂😂 nersa ne meshkujt i majme mend krejt 😂😂
Une maj men edhe ate cunin te cepi ,qe sa here dilja nga shpia me gjunte me veze kokes ngaqe ia fusja vrapit...spo makam men dashurite e mia shekpsiriane
 
Top