• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A i keni harruar ju dashurite?😋

elle

Chill
Ndonjehere mendoj se njerezit ne pergjithesi nuk dashurojne shpesh ne jete, por ju duket se dashurojne, per tu ndiere te dashuruar.
Ka dashuri te ndryshme..nga gjithsecila perfiton dicka qe te duhet.
Per te zgjedhur me te vecanten pastaj varet nga personi vete. Por te gjitha quhen dashuri.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Une jam tip i cuditshem; te pakten keshtu vete-identifikohem ne kete kontekst vazhdoj ti dua ato qe i kam dashur. Nga dashuria e pare me mungon zeri se cdo cast e kam te gdhendur ne shpirt, nga "dashuria" e dyte do te thoja energjia qe me jepte dhe aftesia e tije te vija ne standby gjithcka per ato caste..
Pastaj mesova fal njohjes se dyte qe dua te dua veten me shume se cdo njeri tjeter ...
Ne thonjeza e dyta a ? !
 

Marla

Rootless Tree!
Se di pse por te gjithe thone dashuria e pare nuk harrohet une e kam harruar komplet. Ose me sakte nuk kam asnje ndjesi emocion kur e kujtoj. Thjesht ishte dicka qe u konsumua kaluam bukur pa qejfmbetje etj por kaq. Se kuptoj ose me sakte as e imagjinoj qe te me jape emocion ajo cka kaluar.
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Kujtoj momentin se si jam ndjere..e qe per fat te keq veshtire te thuash se qenia jone ka aftesi ti ri perserisi ato...
Me kohen gjithcka zbehet..dhe nuk te percjell me asgje..
Cilado dashuri te meson te duash veten dhe tjetrin ne nje menyre ndryshe...
Por qe dite pas dite...ti kupton se truri i riciklon kujtimet..ndjesite...derisa i shperben totalisht...
 
Top