• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Këto femra renditen si ndër më të bukurat e shekullit të 21, mirëpo ka edhe nga ata që nuk janë dakord me këtë listë. Veç bukurisë, ato janë edhe mjaft të suksesshme dhe humane. Më poshtë janë fotot e femrave më mahnitëse.


Monica Bellucci


Mila Kunis


Angelina Jolie
Penelope Cruz


Scarlett Johansson


Megan Fox


Salma Hayek


Christina Hendricks


Jennifer Lopez


Christina Aguilera


Gisele Bundchen


Shakira


Natalie Portman


Eva Mendes


Kate Moss


Jennifer Aniston


Katherine Heigl
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?


Olivia Wilde

Charlize TheronNicole Kidman
g.shqip
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Megan Fox per mendimin tim eshte me kinge nga Te gjitha :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Nje njeri ben gjera humane aq shume, po aq shume sa ndihet ne faj (cit)

Mua kohet e fundit psh me pelqejne sh
Gigi Hadid & Cara Delevigne
 

Fly

Larguar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

mua me pelqen ajo kokuqja, se di pse i kam pik te dobet :p
 
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Scarlett Johansson
Mila Kunis
Natalie Portman
Christina Aguilera
Dita von Teese mungon!
 
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Ndersa une sgjej asnjeren me te bukur se vetja lol

Por ajo Katherine gjithmone me ka terhequr...

Ps:Na vini e ndonje teme me meshkuj tani,te kemi barazim :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Edhe mua po t'me lyejne e ngjyejne e photoshopojne, me e bukura nga te gjitha dal lol
 

ricky_ch

******
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

.
Kuptohet se yjet e Hollivudit klasik për atë kohë ishin ëndërra, kurse nga sot do të ndaja vetëm
2: Nikole Kidman dhe Penelope Kruz, ndërsa nga të vjetrat i vë kapakun Elizabet Tejlor.
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Mua per vete me pelqen Monique... Bellucci lol
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Keto jo vetem QE jane te bukura , po jane edhe ...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

E preferuara e Ime , ngelet gjithmone .... Angelina , amazing woman .
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Angelina dhe Xheniferi me pelqejne.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Haha edhe te famshme bile lol
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Never , sle femer pa pelqy edhe Ti lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Never , sle femer pa pelqy edhe Ti lol
ahahhaha po jane te mira o Ceni :) ca te bejme.
 

Fly

Larguar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

ti Ceno ske mundesi zgjedhje se vetem Zholin ke qe ka pranuar islamin, te tjerat te bejn haram, mbylli syckat :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Sa photoshop qe kane keto fotot, ka plote foto qe jane me natyrale keto.
Gjithsesi Angelia Jolie, ne foto ka dale vertet keq, eshte 100 here me e mire se aty dhe nuk ngarkohet aq shume.

Pastaj Monica Bellucci qe se di ca i pelqejn e si e fusin tek lista, bah.

Nje qe do shtoja listes eshte Blake Lively, eshte aq e mire!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Penelope Cruz ku ka moj ate bukuri!???
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Monika ta shkrin akulloren ne dore vallain
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Edhe mua po t'me lyejne e ngjyejne e photoshopojne, me e bukura nga te gjitha dal lol
Wee sa modeste :p
Po Ti Je me e bukur se keto shushkat pa Photoshop Dhe make up !
Je origjinale :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Qe te besh nje liste te tille duhet tu besh foto te gjithave pasi dalin nga dushi, ose kur ngrihen nga gjumi!
Vete s'kam asnje preference! Per mua krejt njerezit me zemer te mire jane te bukur! Sikur u jep Zoti Nur e ndricim!
:)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Qe te besh nje liste te tille duhet tu besh foto te gjithave pasi dalin nga dushi, ose kur ngrihen nga gjumi!
Vete s'kam asnje preference! Per mua krejt njerezit me zemer te mire jane te bukur! Sikur u jep Zoti Nur e ndricim!
:)
moj po edhe ne kur dalim foto nuk dalim me syte me sklepa e ju...
kot tashi

Tiparet ska fotoshop qe ti ndryshon...make up eshte i shkreti

Edhe Natalie Portman me like shume.....
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

moj po edhe ne kur dalim foto nuk dalim me syte me sklepa e ju...
kot tashi

Tiparet ska fotoshop qe ti ndryshon...make up eshte i shkreti

Edhe Natalie Portman me like shume.....
Tiparet jo ama make up-i ti ve ne pah. qerpiket vihen. buzet kur lyhen ndryshojn, syte kur i ve lapsin dalin me ne pah. njollat/pucrat e fytyres mbulohen, etj.
 

Jetmira

..........
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?


Adriana Lima

Irina Shayk.
Kto jan superyje per mua ;)
 
Top