• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A jeni për kuiz? - Pak matematikë

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
ose e ka lene shqipja ne balte @Jana ose mua ... me shume modesti te them kam korona virus e se kuptoj cke dasht te thuash 😂😂
E thash qe spo e perkthej mire sorry pak fantazi edhe ju
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
spo mpuno truri per bese .. me jane blokuar hundet dhe me lotojn syte.. do jete alergji 😂
Imagjino nje gje qe ka brenda nje sfere te arte...me thjesht se aq
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
@Hartini edhe ti mendon qe p
5/20 portokalle
8/20 molle
7/20 luleshtrydhe
Apo dhe ok kot
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Imagjino nje gje qe ka brenda nje sfere te arte...me thjesht se aq
venus .. shell .. dmth guacka me nje perl brenda ?... dmth perla eshte nje kokerr rere qe guacka aksidentalisht e njeh si trup te huaj dhe e vesh me perlmut 🤔
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Jo jo... ska perle te verdhe
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
e mo mire ju Einsteint e grupit.. mire qe i kuptoni dhe i zgjidhni vet..
Po gjeni eshte ai qe mund te shpjegohet qe ta kuptojn te gjithe.
Tani do na qartesoni a si e keni hallin.. cfare kerkohet? e cfare u zgjidh 🙄
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
e mo mire ju Einsteint e grupit.. mire qe i kuptoni dhe i zgjidhni vet..
Po gjeni eshte ai qe mund te shpjegohet qe ta kuptojn te gjithe.
Tani do na qartesoni a si e keni hallin.. cfare kerkohet? e cfare u zgjidh 🙄
Po ju ndihmova moj endrra...kerko dicka te perbashket ne termin matematike dhe dalin zgjidhje te pafundme
 
Top