A ju ka marre malli? Per kë? Për çfarë?!

Ania

Antarë i Respektuar
Jeta ka shume ndjenja dhe emocione?
E nder me te bukurat eshte malli qe ndjejme ne shpirt per njerëz qe gjejme neper kujtime kur ndjejme mall hyjme dhe i kerkojme,duke mbyllur syte dhe udhetu ne kohe, per m'u cmall❤️
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Më ka marr malli për kos(kos bio),kosin ta tund në dybek e ta bëj dhallë ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Me ne fund nje teme ku te shfryjme mallin e gushtit dhe te presim rrebeshin e shratorit
Me ka marre malli shume me ka marre , mjafton nganjehere nje vend ,nje fjale ,nje kujtim per tu bere nostalgjik
Ja ashtu o trendafili bardh...
 

Ania

Antarë i Respektuar
Me ne fund nje teme ku te shfryjme mallin e gushtit dhe te presim rrebeshin e shratorit
Me ka marre malli shume me ka marre , mjafton nganjehere nje vend ,nje fjale ,nje kujtim per tu bere nostalgjik
Ja ashtu o trendafili bardh...
Ja, muaj te mbare per Ty dhe te gjitheve ne forum??
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Nja 100 tema malli i ka hap vetem kjo lart plus e 10 te mijat :p
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Po i fus nje pershendetje per gjithe ju mall-istat

 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
A tka marr malli zonin me ma ni, apo do një tjetër e unë nuk e di... Alelelelelejjj lele leeleej... Kënga ishe kshu lol
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Më ka marr malli për ambientin e forumit kur jam regjistruar për herë të parë ku mbizotëronte alegria të gjithë së bashku,më mungon ai bashkim antarësh që ishte i pathyeshëm nga të jashtmit
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
V.I.P
@Bebw se mire eshte dhe tani. Pak nga pak po kthehet si dikur.se dofilloj ftohti edo strukemi gjithe afer njeri tjetrit?
 

Hope

◕‿◕
Më ka marr malli për kos(kos bio),kosin ta tund në dybek e ta bëj dhallë ?
Ty te ka mare malli per Pavionin, pse genjen?
Sic e thash dhe me heret, duke mos patur shpirt, nuk ndjej mall keshtu qe jam ne regull :p
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Ty te ka mare malli per Pavionin, pse genjen?
Sic e thash dhe me heret, duke mos patur shpirt, nuk ndjej mall keshtu qe jam ne regull :p
Më ka marr malli për pavionin ,për buallenjt pra ??
Edhe ti pa shpirt , mua vetëm veshkat më kan ngel,shpirti iku me zembrën ??
 

Hope

◕‿◕
Më ka marr malli për pavionin ,për buallenjt pra ??
Edhe ti pa shpirt , mua vetëm veshkat më kan ngel,shpirti iku me zembrën ??
Mire qe kemi nga 2 veshka secila se kompensojme pak humbjen e te tjerave:p
A te mer malli per veshkat ty?:p
Doctor Nurse GIF by nerdbugs
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Po.Ty.Hug.
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Mire qe kemi nga 2 veshka secila se kompensojme pak humbjen e te tjerave:p
A te mer malli per veshkat ty?:p
Doctor Nurse GIF by nerdbugs
Uhhh bile bile me 3 ,veç nga malli për veshkat fillova fasulet ??
A të merr malli për mua ti e pa shpirt(shpirti yt dhe zemra ime kan ik me pushime ??)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Ufff mo, m'ka mor qamet!
 
Top