• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A mendoni se është në rrugë të mbarë procesi aktgjykues ndaj të akuzuarve në lidhje

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
A mendoni se është në rrugë të mbarë procesi aktgjykues ndaj të akuzuarve në lidhje me rrëmbimin dhe zhdukjen e Remzi Hoxhës dhe zgjidhja finale e rastit?

Arben Sefgjini është personi që ka dhënë urdhër për me marrë Remziun, ai e ka marrë urdhërin prej shefave të tij (shef e ka pas z. Bashkim Gazidede), ndërsa z. Bashkim Gazidede e din qysh ka arritur deri aty – pse e ka marrë atë vendim ose nga kush ka marrë urdhër. Tash, ky i fundit po thotë: s’e njoh, nuk kam dëgju kurrë për Remzi Hoxhën... Thotë ai kështu, sepse këta mendojnë se i kanë zhdukë të gjitha gjurmët e rrëmbimit. Po ashtu, është personi tjetër, i cili është pjesmarrës në rrëmbimin e babës, i cili thotë: “…unë nuk dua me qenë i akuzuar, sepse, unë nuk kam faj. Mua qysh m’ka thonë shefi jem z. Arben Sefgjini, unë ashtu kam vepruar…”. اka nuk ka treguar drejt, është që nuk i ka përmend emrat e pjesëmarrësve në rrëmbim të babës tim”. Janë 102 dëshmitarë pothuajse në lidhje me rastin Hoxhaj dhe po ashtu ndaj të gjithëve ka pas kërcënime. Ne tash ishim n’Shqipni dhe nga 20 e 30 persona na përcillshin. Unë edhe e di se Qeveria apo ekzekutivi është i ndarë nga sistemi gjyqsor. Normal, tash gjërat dihen. Së pari duhet të zbulohet definitivisht personi (baba im, trupi i tij), e me u varros dhe të vazhdojë procesi gjyqësor. Me këtë çështje është duke u marrë shteti shqiptar dhe besoj se kanë vendosë me çu drejtësinë përpara…
 
Private conversations
Help Users
    Top