• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A Mund Te Gjendet Origjina Gjenetike E Adamit???

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Vendndodhja
Tek Lokali i Buqes.
Dola nga tema une pra, Adamsi dmth Douglas Adams, qe ndoshta paraardhesit e tij jane frymezuar per tu emeruar nga vete Adami, po qe ska lidhje fisnie me vete Adamin (ose ndoshta edhe ka), si perfundim ka humorin me te mire qe kam lexuar (kshu la zbuluar tere sekretet e ekzistences me ftillime), e si perfundim numer dy, sic do thoshte tani Franku (RIP) e zgjata shume une me informata te teperta :D.
Aki out
Of space
Aki e kam lexu dy here por per koke te buqes ne mora vesh gjo se cke dasht me thon..:p
 
Top