• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A mund të ndryshohet një burrë?

Deuid

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Kosove
Titulli: A mund të ndryshohet një burrë?

Nga kush te ndryshohet shtrohet pyetja ?! Nga femrat e sotit , veshtir per te besuar !
 

Zana1

Braveheart
Titulli: A mund të ndryshohet një burrë?

Nuk besoj qe qellimi i temes eshte ti ndryshojme gjinine, apo rrenjet :D

Varet se me ke shoqerohesh, karakteri nga sjellja dhe veprimet perbehet pak a shume, dhe sigurisht qe ke aftesi te madhe te ndikosh ne ndryshimin e dikujt ( mashkulli apo femre ) qofte pozitiv / negativ ....
 

ricky_ch

******
Pe: A mund të ndryshohet një burrë?

A lidhet burri?

Po si nuk lidhet mor, kur vie polici, ose kris denimi!
*******************************************

"Vallahi ", thojshin për njonin, "si u martua, u bë krejt
tjetër njeri!"
 

Deuid

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Kosove
Titulli: A mund të ndryshohet një burrë?

O ricky tek ne thone , qe gruaja nese nuk i jep mend burrit , ajo grua nuk eshte . E per vajzat e sotit , disi kam pershtypjen jo qe kane mi dhane mendje burrit , por kane me ja qite krejte ato te cilat i kane !
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: A mund të ndryshohet një burrë?

As burri e as gruaja nuk ndryshohet, por ndodh qe dicka jo te mire qe ka ta zbuse kjo sigurisht jo me dhune, se ashtu behet me keq... Ndryshimi ne pergjithsi mendoj se vjen ne menyre te natyrshme duke qene se kalon nje kohe relativisht te gjate me nje person, por asesi ne menyre te drejtperdrejte dhe dhunuese.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: A mund të ndryshohet një burrë?

Jo! E secila femer qe mendon te kunderten vec genjen veten,mund te pershtatet,mund te ambjentohet,por jo ndryshohet...Nese futesh ne nje lidhje me idene qe per ta ndryshuar ate person,ajo lidhje eshte e mbaruar qe ne fillim,pasi gjithmone do kesh perplasje,te asaj qe DO ti te jete ai dhe asaj qe ESHTE ne te vertete ai:)
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Nuk ndryshojne njerezit aq me pak meshkujt.
Me vjen keq kur femrat perpiqen te ndryshojne partnerin e tyre.
Nese te pelqen pranoje ashtu sic eshte,nese jo qendro me mire vetem.
Meshkujt nuk jane yotube ku mund te ndryshosh muziken sipas deshires.
 

Dorina

Zikaltër⚫🔵
Ndryshon
Kam parë në rrethin tim të afërt që kanë ndryshuar nga veset e këqija..
Për hir të dashurisë , familjes, fëmijëve të tyre..
Me shumë sakrifica e përpjekje duke u aktivizuar të gjithë dhe ia kanë dalë.
Duhet shumë durim me ta.
 

Tomka

Anëtar i ri
Vendndodhja
Tirana ,Albania
Kur flasin femrat me siguri te plote qe burrat nuk ndryshojne te motivojne akoma me shume per t'mos ndryshuar :p

Gjithe burrat ndryshojne ne rrethana te caktuara , por varet kush e kerkon dhe arsyjet pse duhet te ndryshoj.
E vetmja gje qe nuk ndryshohet tek nje mashkull eshte personaliteti , mos i kerko te ndryshoje personalitet per ate qe nuk eshte sepse nuk e ben dot.

Ndersa ndryshimet e tjera qe lidhen me veset , te gjitha jane te ndryshueshme , nga alkoli , bixhozi , duhani , droga ..etj
 
Top