• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A`nuk ju duket pak hije e lehte maskiliste kjo foto..?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Sapo e gjeta ne FB kete foto,tek pash liket e pafund ,komentet su lodha fare,se zakonisht si klikoj kurre.
por s`mu duk shume e qartesuar mire ,per nje model familjar.
Perse ato tre te parat qe thote duhet ti beje burri,si beka dot gruja?!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Perse me hije maskiliste ?

Po burri eshte trari i shtepise. Eshte fjala per burrat si burra, jo burreca. Sic thoshte Mulla Jakup Asipi (Zoti e meshirofte):

""Mashkull është edhe qeni edhe gomari edhe mzati, por burra rrallë ka!"
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Sapo e gjeta ne FB kete foto,tek pash liket e pafund ,komentet su lodha fare,se zakonisht si klikoj kurre.
por s`mu duk shume e qartesuar mire ,per nje model familjar.
Perse ato tre te parat qe thote duhet ti beje burri,si beka dot gruja?!
I ben si nuk i ben
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Eshte foto e vjeter e recikluar nga faqja RADIO MARIA 🤣🤣🤣

Akoma xhiron neper fb? Lol apo normal thu ti... akoma mbledhin like per te sheruar femijet me probleme shendetsore
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
sepse quhet BURRE ...grate dojne burra jo qiliminj....te jesh burre ke pergjegjesite me te veshtira
Po ti Mogli, ne mengjes i gjen 2 corape te njejta?
Dhe ajo ndihm eshte per gruan loool
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
@NeVertiti te lutem zemer se pak du un dhe i vej flaken prap forumit si 10 vite para ahahahhaa
Do mbosh te zihem me 10% te anetareve ( vetem sepse 90% nuk jan aktiv)
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Sipas tradites BURRI esht ai qe ka udheheq familjen historikisht dhe do vazhdoje ta udheheqi deri ne frymen e fundit sepse ai esht shtylla shtepise .
Pse si ben gruja? Epo burri ka forcen qe se ka gruaja . Esht e vertet qe nje familje te funksionoje sic duhet , duhet te ket harmoni midis tyre por disa gjera jan te ndara , disa i takojn gruan disa burrit . Ate cfar mind ta bej burri smund ta bej gruaja dhe anasjelltas . Kshuqe gjerat jan te ndara me perpikmeri .
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Sipas tradites BURRI esht ai qe ka udheheq familjen historikisht dhe do vazhdoje ta udheheqi deri ne frymen e fundit sepse ai esht shtylla shtepise .
Pse si ben gruja? Epo burri ka forcen qe se ka gruaja . Esht e vertet qe nje familje te funksionoje sic duhet , duhet te ket harmoni midis tyre por disa gjera jan te ndara , disa i takojn gruan disa burrit . Ate cfar mind ta bej burri smund ta bej gruaja dhe anasjelltas . Kshuqe gjerat jan te ndara me perpikmeri .

Shumica e familjeve shqiptare eshte udhehequr nga femrat
Kshu me fjale pastaj normal qe burri eshte ai qe i ka cit. goglat me te mdhaja.
 

Lauri

Anunnak
Sapo e gjeta ne FB kete foto,tek pash liket e pafund ,komentet su lodha fare,se zakonisht si klikoj kurre.
por s`mu duk shume e qartesuar mire ,per nje model familjar.
Perse ato tre te parat qe thote duhet ti beje burri,si beka dot gruja?!
Çdo gjë që ekziston në historinë e mjerzimit është maskiliste. Që nga krijimi. Dhe vetë krijuesi.
Pse Zoti duhet që të jetë patjetër mashkull?🤔 🤷
Unë preferoj që krijuesi i Universit, i qiellit dhe tokës, të jetë femër. 👍🌺

PS.në fillim të shek 19 maskilistët ju dhanë të drejtën e votës.😁
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pse burri eshte udhheqes familje kjo nuk do koment..se femres nuk ja mban te shkoj naten ne mal ...te punoj ndertimtari,automekanik ..eshte me e brisht si natyre,mban 9muaj femijen ne trupin e saj,ushqen e shum gjera me te dobishme se mashkulli ben,por prap eshte femer🍯
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Burrit duhet ti peshoje fjala
Dhe ktu jam dakord, mos ne keqkupto.
E di qe mund te dukem mashkull alpha por dhe e lej komandin kur ndjej qe perball kam dike qe di vendin e vet, ka ambicie dhe nuk i dridhet qerpiku kur flet.

Fola bukur ? Lol se mkapen emocionet
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Pse burri eshte udhheqes familje kjo nuk do koment..se femres nuk ja mban te shkoj naten ne mal ...te punoj ndertimtari,automekanik ..eshte me e brisht si natyre,mban 9muaj femijen ne trupin e saj,ushqen e shum gjera me te dobishme se mashkulli ben,por prap eshte femer🍯
Sigurt sigurt qe ska femra qe e bejn ate profesion?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Sigurt sigurt qe ska femra qe e bejn ate profesion?
Ka po jan ne pikatore aman..jo femra se ka frik te dal naten psh te udhtoj..po nje defekt i makines ne nje zon rurale.eshte paniku ai se te ben te mos kesh siguri((duhet te flasim drejt)😉
 
Private conversations
Help Users
    Top