• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A po shkojme drejte komunizmit?

Tomka

Anëtar i ri
Vendndodhja
Tirana ,Albania
Me thoni nje media te pavarur ose nje portal te rregjistruar qe ka denoncuar dhe ka thene te verteten dhe vetem te verteten pa kursyer askend, qe une si qytetar i ktij vendi te shqetesohem per kte projektligj? SKA, dhe per aq kohe sa sdo kete te tille per cfare duhet te shqetesohem une? Qe fiksi me stopin i kane denoncimet preferenciale dhe ne forme gjobash?
Kujt i sherben kjo lloj gazetarie?

Urdhero zarfin 5k eur dhe hajde te denigrojme tomken me impactin sepse m'kane n'shkel nkallo. Gazetari eshte kjo?
Urdhero dhe ti Moni 5k tjera dhe hajde te shpifim per Tikun ke studio e fejziut sepse ashu na ka thene shefi. Gazetari eshte kjo?
Kjo pra ka ndodh 30 vitet e fundit dhe mu si taksapagues i ktij vendi me bejne per t'vjell sepse jane gjithe nji prerje.
 

Element

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
zvicer, buzë liqenit
Ekziston një dallim thelbësor në mes ideologjive ( Komunizmi , Kapitalizmi etj etj ) dhe pratikave të qeverisjes, të pushtetit ( Demokraci, Diktaturë, monarki etj etj ) Nga histoira jonë e afërt të gjithë e dim se kemi qenë në regjim politikë diktatorial, dhe nga histoira e tashme jetojnë në një regjim para demokratikë apo demokraci e vonshme embrionale ... ndryshe thënë kemi peripeci të zhvillimit dhe rrugëtimit demokratik.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Me thoni nje media te pavarur ose nje portal te rregjistruar qe ka denoncuar dhe ka thene te verteten dhe vetem te verteten pa kursyer askend, qe une si qytetar i ktij vendi te shqetesohem per kte projektligj? SKA, dhe per aq kohe sa sdo kete te tille per cfare duhet te shqetesohem une? Qe fiksi me stopin i kane denoncimet preferenciale dhe ne forme gjobash?
Kujt i sherben kjo lloj gazetarie?

Urdhero zarfin 5k eur dhe hajde te denigrojme tomken me impactin sepse m'kane n'shkel nkallo. Gazetari eshte kjo?
Urdhero dhe ti Moni 5k tjera dhe hajde te shpifim per Tikun ke studio e fejziut sepse ashu na ka thene shefi. Gazetari eshte kjo?
Kjo pra ka ndodh 30 vitet e fundit dhe mu si taksapagues i ktij vendi me bejne per t'vjell sepse jane gjithe nji prerje.
Vallaj te gjithve ju telendis lol
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Jo, nuk me duhet cili eshte tipi qe e ka shkruar.
Me thuaj ka ndonje fjale e cila eshte e pavertete aty?
Jo te paverteta ska ...por kur thuhen nga njerez si ti e une qe sjemi gjekundi te perfshire apo skemi interesa personale ben sens
Brikeni ka konflikt interesi dhe si i tille mua me ngjall krupen...se kur skish problem por i promovonin emrin...thosh ti je nana e baba
Kjo eshte e keqja jone!
Nuk ka shkruar asgje qe se di askush, thjesht ka nxjerre mllefin e tij
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Shqiperia, nuk krahasohet as me Turqin as me Russin.
Une jam pro demokracise ama populli shqiptare do e meritonte nje diktator si Puttin!
 

elle

Chill
Vendndodhja
Sun
Shkurt muabeti , shqiptaret jan budallepsur fare ...qe i lejojn tja fusin sa krahu dhe sndien fare , ose me mir llapin po sbejne asgje ...kush ua ka fajin ....
Dhe me kte termetin e fundit u fundosen fare...
 

JordanBelfort11

I am watching you!
Vendndodhja
Tirane
Jo, nuk me duhet cili eshte tipi qe e ka shkruar.
Me thuaj ka ndonje fjale e cila eshte e pavertete aty?
Nuk e di,mund te jene te gjitha te verteta...
Kjo qeveri ka bete shume gabime,ka lene shume gjera pa bere....
Por kur kthej koken pas dhe shof ato qe kan ndodh me perpara dhe kur mendoj se cfar mund te ishte bere nqs do kishte vazhdu qeverisja e djathte them jemi mire.....
Ju permendni Shukriun,qe ne fund te fundi u zgjodh nga populli,por harroni Ylli Pangon qe ishte Minister i caktuar nga kryeministri,flitni per veshje e per dasma por harroni ish zv/kryeministrin me bllok ne dore,folni per ushtar Lleshin por harroni se Flamur Noken qe sot e kesaj dite nuk e di ca eshte e nga ka ardh, flisni per Ilir Beqaj po harroni qe keni pas Nard Ndoken minister shendetesie me profesion elektroauto,flitni per Sajen,por harroni qe ish ministri i brendshem,sot kryetar i PD dha urdher ekzekutimi per 4 qytetar ne mes te bulevardit, folni per Fatmir Xhafajn por harroni Fatmir Gerdecin. Etj etj etj
Sinqerish,mind te rri gjith naten duke shkrujt se ja e pa fund....
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Shkurt muabeti , shqiptaret jan budallepsur fare ...qe i lejojn tja fusin sa krahu dhe sndien fare , ose me mir llapin po sbejne asgje ...kush ua ka fajin ....
Dhe me kte termetin e fundit u fundosen fare...
Rrofsh...por meqe ne shqiptaret qenkemi budallepsur
He cdo beje ti qe ste ka kapur sindroma jone ende?
Gjithnje ne kushte kur ske zgjedhje...ske nje alternative qe tia vlej?
Kur e vetmja alternative eshte e njejta ose me e keqe se kjo?
Apo te vazhdojme qokat hiqja njonit e futja tjetrit?
Si o ajo shprehja...qorr per qorr e kom ne oborr
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Nuk e di,mund te jene te gjitha te verteta...
Kjo qeveri ka bete shume gabime,ka lene shume gjera pa bere....
Por kur kthej koken pas dhe shof ato qe kan ndodh me perpara dhe kur mendoj se cfar mund te ishte bere nqs do kishte vazhdu qeverisja e djathte them jemi mire.....
Ju permendni Shukriun,qe ne fund te fundi u zgjodh nga populli,por harroni Ylli Pangon qe ishte Minister i caktuar nga kryeministri,flitni per veshje e per dasma por harroni ish zv/kryeministrin me bllok ne dore,folni per ushtar Lleshin por harroni se Flamur Noken qe sot e kesaj dite nuk e di ca eshte e nga ka ardh, flisni per Ilir Beqaj po harroni qe keni pas Nard Ndoken minister shendetesie me profesion elektroauto,flitni per Sajen,por harroni qe ish ministri i brendshem,sot kryetar i PD dha urdher ekzekutimi per 4 qytetar ne mes te bulevardit, folni per Fatmir Xhafajn por harroni Fatmir Gerdecin. Etj etj etj
Sinqerish,mind te rri gjith naten duke shkrujt se ja e pa fund....
Kjo eshte e keqja @JordanBelfort11 nga ti kthesh syte vetem zi sheh....
E di si me duket vetja si miu ne cark
Pse si mendon ti qe Rama e hudh perpjete?
Sepse e di qe ky popull i lodhur sdo ia jepte voten kurre atyre qe ishin....e si e tille shin ne leme
E kush i vuan pasojat...ti,une e ata qe jane si ne!
 

elle

Chill
Vendndodhja
Sun
Un skam cbej se me kan larguar prinderit qe e vogel ...e madje them se ata qe kan ikur gabim kan ber
Juve qe jeni andej ju mungon fryma e bashkepunimit , te bashkuar do ishit ndryshe besoj
 

Imp4cT

Not Serious Member
Nuk e di,mund te jene te gjitha te verteta...
Kjo qeveri ka bete shume gabime,ka lene shume gjera pa bere....
Por kur kthej koken pas dhe shof ato qe kan ndodh me perpara dhe kur mendoj se cfar mund te ishte bere nqs do kishte vazhdu qeverisja e djathte them jemi mire.....
Ju permendni Shukriun,qe ne fund te fundi u zgjodh nga populli,por harroni Ylli Pangon qe ishte Minister i caktuar nga kryeministri,flitni per veshje e per dasma por harroni ish zv/kryeministrin me bllok ne dore,folni per ushtar Lleshin por harroni se Flamur Noken qe sot e kesaj dite nuk e di ca eshte e nga ka ardh, flisni per Ilir Beqaj po harroni qe keni pas Nard Ndoken minister shendetesie me profesion elektroauto,flitni per Sajen,por harroni qe ish ministri i brendshem,sot kryetar i PD dha urdher ekzekutimi per 4 qytetar ne mes te bulevardit, folni per Fatmir Xhafajn por harroni Fatmir Gerdecin. Etj etj etj
Sinqerish,mind te rri gjith naten duke shkrujt se ja e pa fund....
Nuk po mbroj Salen dhe PD une, per mua Sala eshte krimineli me i madh i vendit pas Enver Hoxhes.
Sa per viktimat e 21 Janarit, ky i gjati i nxorri ne shesh pas videos se Ilir Metes e me pas beri kualicion me Lsi.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Un skam cbej se me kan larguar prinderit qe e vogel ...e madje them se ata qe kan ikur gabim kan ber
Juve qe jeni andej ju mungon fryma e bashkepunimit , te bashkuar do ishit ndryshe besoj
E kjo nuk eshte gje e re...se kur vjen puna per te drejtuar gishtin,dime ta bejme mire!
Ne kto kushte jemi e bejme gam gam
Faji? Ehhhh spo e zgjidhin gjykatat jo me ne!
Ne duam jetesen , dhe sinqerisht as ma ndien fare se kush drejton..
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Nuk po mbroj Salen dhe PD une, per mua Sala eshte krimineli me i madh i vendit pas Enver Hoxhes.
Sa per viktimat e 21 Janarit, ky i gjati i nxorri ne shesh pas videos se Ilir Metes e me pas beri kualicion me Lsi.
Me i llaf M** i biri, M** i jati, M** ai qe beri te ane...
 

elle

Chill
Vendndodhja
Sun
Duhet te ta ndieje se drejtojn jeten tuaj ne menyr indirekte...ata karagjoza dmth
Me taxat etc
 
Top