• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

a punon ma kjo ??

Vinjol

Status offline...... KÇK
Z Shadow Hack Instagram and others 100% Working and Easy

SPo e hap me teper .. se dalin genjeshtrat sheshit
po deshta me dit a ben me ky z shadow a jo
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Ca thone se jo, ca po. Vetem se duhet tkesh nerva dhe tjesh cik me inteligjent se zgjidhjen ia gjen lol
 
O vinjol kujt do ti besh fishing?
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
sbehet me plak eshte e veshtire
ste lejojne me poppus v.l

Seshte per phishing po me i gjet passwd e Insta :D
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
rrush asnjanit ktu :D
te jesh e sigurte
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Jo e kisha serio, se kam i mik pr kshu.
Por pa leke sben gje lol
E une si ndermjetsuse do fitoj naj gje lol
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ruju se kibernetika eshte forcu tkapin te flladi tqojn shpejt
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Jo e kisha serio, se kam i mik pr kshu.
Por pa leke sben gje lol
E une si ndermjetsuse do fitoj naj gje lol
Ate dreken ta kam premtu une ty quro
fiton gje ai shoku jot ??
po thuji mka thane nji shoku im virtual
perdor vpn ose Proxy sa here qe meresh me te tilla gjera
e jepja kte sitte hidemyass com
te meson si fillim aty
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Ate dreken ta kam premtu une ty quro
fiton gje ai shoku jot ??
po thuji mka thane nji shoku im virtual
perdor vpn ose Proxy sa here qe meresh me te tilla gjera
e jepja kte sitte hidemyass com
te meson si fillim aty
Sme ka rene rasti ta pyes se a perdor vpn, apo si i perdor.
Por eshte nona pr kshu, fiton nga njerezit. Kush ka interes e kontakton dhe i cakton nje cmim ai.
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Sme ka rene rasti ta pyes se a perdor vpn, apo si i perdor.
Por eshte nona pr kshu, fiton nga njerezit. Kush ka interes e kontakton dhe i cakton nje cmim ai.
kto qe Shoku yt Po i ben tani
Vinjoli i ka bere ne vitet 2000-01 ne fier
TI THJESHT KESHILLOJA KETO
se e shef veten sic e pane ata cunat e elbasanit
qe jane brenda
me te tilla gjera
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
kto qe Shoku yt Po i ben tani
Vinjoli i ka bere ne vitet 2000-01 ne fier
TI THJESHT KESHILLOJA KETO
se e shef veten sic e pane ata cunat e elbasanit
qe jane brenda
me te tilla gjera
Po e ky aty mosha ime eshte, por i zoti.
Nah se gjen gje, se ka shpinen e forte lol
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Po e ky aty mosha ime eshte, por i zoti.
Nah se gjen gje, se ka shpinen e forte lol
Ja uroj qe mos ti ndodhe gje
Por kujds se kush e ka shpinen e forte
e ka B.... e Hapt
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
ah cme myten te tremet me myten e ku e gjeten me u mare me mu
une i tremt per veti
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Dheze zemer mos ta ndin
po dhe po ti po don me kursy rryme a ??
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Qeroso...... ti ma din virtualitetin..... por asnjani sma njef realitetin..... i kam nja 25 vite qe merem me internet....
P.s
ec ne elb do vij neser ta qes ni kafe....
 
Top