• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Abdi Baleta Komente per Kosoven.

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dE0EsZ7Tkgw&feature=channel_page]YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 14/14)[/ame][ame=http://www.youtube.com/watch?v=4pSKO494v1w&feature=channel_page]YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 13/14)[/ame][ame=http://www.youtube.com/watch?v=ZRRGtY_f3ck&feature=channel_page]YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 12/14)[/ame][ame=http://www.youtube.com/watch?v=TfQWP37mGP4&feature=channel_page]YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 11/14)[/ame][ame=http://www.youtube.com/watch?v=WYJDViBfzrM&feature=channel_page]YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 10/14)[/ame][ame=http://www.youtube.com/watch?v=7H9QIHSA3Ys&feature=channel_page]YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 9/14)[/ame]


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=TBppy6U_egI&feature=channel_page]YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 8/14)[/ame][ame]http://www.youtube.com/watch?v=0TsAu7Bd2[/ame]


do&feature=channel_page


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IQSjtAdZMlA&feature=channel_page]YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 6/14)[/ame]


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dE0EsZ7Tkgw]YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 14/14)[/ame]
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Abdi Baleta Komente per Kosoven.

kush ka informacione dhe video te politologut Baleta mund ti vere ketu .
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Titulli: Abdi Baleta Komente per Kosoven.

Abdi Baleta ne emisionin Logos Nr5YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 5/14)

---------- Post added at 02:19 ---------- Previous post was at 02:17 ----------

Abdi Baleta ne emisionin Logos Nr4YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 4/14)

---------- Post added at 02:21 ---------- Previous post was at 02:19 ----------

Abdi Baleta ne emisionin Logos Nr3YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 3/14)

---------- Post added at 02:22 ---------- Previous post was at 02:21 ----------

Abdi Baleta ne emisionin Logos Nr2YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 2/14)

---------- Post added at 02:23 ---------- Previous post was at 02:22 ----------

Abdi Baleta ne emisionin Logos Nr1


---------- Post added at 02:24 ---------- Previous post was at 02:23 ----------

Abdi Baleta ne emisionin Logos Nr1YouTube - Abdi Baleta Ne LOGOS 17 Shkurt 2008 (Pjesa 1/14)
 
Private conversations
Help Users
    Top