• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul


-Donald Lu të marrë pasaportë shqiptare.
-Dikush t’i japë një medalje personit që i ka mësuar Lu-së shqipen.
-Politikanët shqiptarë të marrin pasaportën për në Kepler.
-Personi që i mësoi shqipen Lu-së, t’ua mësojë edhe këtyre.
-Politikanët të gjuhen me gurë dhe jo me vezë se vezët bien erë të keqe.
-Ti dalë një pension i mirë Berishës që të përballojë pleqërinë se jo ilaçet jo dritat e ujin etj.
-Sadija t’a tolerojë Shkëlzenin e pasi i mori kalin, macen, qenin, papagallin, buburrecat, të mos i marrë dhe Arminën.
-Të mos na gjejë ISIS pa bërë punët e shtëpisë.
-Ore të mos na gjejë ISIS fare!
-Të tatohen vrasësit me pagesë.
-Nishani të shkruajë fjalimet e Edi Ramës.
-Klinika Keit të marrë përsipër operacion plastik për zërin e Bashës. Nëse s’ka operacion të tillë, ta shpikë!
-Prokurori Llalla të ketë më shumë punë se ka ra puna fare.
-Fullani të marrë dëmshpërblim për burgun që bëri kot.
-Të jetojmë sikur vetëm një ditë në Shqipërinë e qeverisë.
-Qeveria të jetojë sikur vetëm një ditë në Shqipërinë tonë.
-Shqiptarët të pranohen për azil në Hënë.
-Të legalizohet kanabisi dhe të ç’legalizohet Koço Kokëdhima.
-Kadareja të bëjë një duet me Rita Petron e të fitojë kështu ndonjë çmim me vlerë.
-Vrimat e buxhetit të diskutohen më shumë se vrimat gjetkë.
-Stinen ta çojmë në Eurovizion që pasi të mos fitojë të rrahë serbin apo grekun.
-Reiz اiço të paktën të qethet.
-Eni اobani dhe Igli Totozani të marrin pjesë çift në Dance With Me.
-M.Shyri të shtrohet me parket laminat.
-Të shpiken qoftet elektronike.
-Të mundim Serbinë në Europian…jo prit…oups!
-Vera Grabocka të shpallet e shenjtë, menjëherë!
-Te Kënga Magjike të ndahen vetëm 3 çmime……ok mirë, kjo është të kërkosh shumë!!

Po ju keni ndonje deshire qe dihet se nuk do realizohet? :p

Burimi:
anisakushta.wordpress.com :D
 
Last edited:

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

qofte elektronike hahhaaha.....
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Ne fakt une si kam kerku kurre babagjyshit gje ,
Ne nje interviste qe ju be gjithe punonjesve (me qellim te shfaqet ne feste e funditvitit) pyetja qe mu drejtua ishte paksa koti

Per cfare je ankuar ne 2015?
qe mos tia preja hovin asaj cupkes se bukur qe kemi i thashe - une nuk ankohem kurre sepse askush sdo ishte ne gjendje te me zgjidhte pune.....
Jeten e marr si vjen me te mira e te keqija e ketu perfshi cdo gje , familje, punen, shoqerine .
Pyetja dy qe ,...cfare i uron vetes dhe kujdo per 2016?
i uroj vetem shendet, nese njeriu gezon shendet ....cdo gje tjeter arrihet!


kshuqe une kete kerkoj edhe per vete dhe uroj per kedo...SHENDET!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Eshte teme te humori. Flitet per kerkesa koti dmth. Jo kaq serioze ti shoqja Monique! : P
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Eshte teme te humori. Flitet per kerkesa koti dmth. Jo kaq serioze ti shoqja Monique! : P
u qyqa...kshu me tha edhe kameramani kur u afru, si gjithnje ...Moni shume serioze :p

po ca ti boj mi ti shoqe , kam lind seriozia modhe hahaha

babagjyshit ath i kerkoj te iki sa me shpejt se na shpoi xhepat! :p
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

te na njoftonte me nenegjyshe....:hihi:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

:d....
Photo 19-12-2015, 02 18 50.jpg
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

1 Mercedes
1 shpi 4 katshe
1 shpi ne det
edhe nja 500 mije euro
1 thes grosh per gazra
Tjerat i kam vet flm lol

Enderra e cdo Shqiptari :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

nje tme bej kete mbylljen kontabile te vitit ndihmeee...... :(
 
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Babagjysh qe ta shikosh sa e mire jam bere sivjet,nuk dua te me sjellesh asgje...
Te mi marresh ama disa kujtime te vjetra mbase na ze gjumi ndonje nate :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

...viti qe vjen me zgjedhje te reja parlamentare!

hajduti
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Nje pasaporte amerikane.
 

Aki

misfit
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Mos kete kufij, te behemi gjithe nje komb dhe si gjuhe te perbashket te mesojme e flaism gjuhen e klingoneve :p
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Nje pasaporte amerikane.
edhe une, se ndoshta e takoj rastesish Marlen atje e qajm hallet....:yep:
 

Aver

VIP
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Sa me shume pare.

Shendeti shkon e vjen.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Po ju keni ndonje deshire qe dihet se nuk do realizohet? :p
Qe stafistet te behen antar te thjeshte, te lihen aty vetem 3-4 veta..:)
ps. ooo babagjysh, beje nje mrekulli..;)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Qe stafistet te behen antar te thjeshte, te lihen aty vetem 3-4 veta..:)
ps. ooo babagjysh, beje nje mrekulli..;)
Amin, Ama mua ne staf do me kesh prap kshuqe kot lodhesh me te tilla urime :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Do ti kerkoja te me sillte Eva Mendez pa brek mjaftonte per nje nat lol
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

Do ti kerkoja te me sillte Eva Mendez pa brek mjaftonte per nje nat lol
pse me breke se pranon apo lodhesh tia heqesh :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

un se kam babagjysh ! babagjyshi im ka vdek :viol:keshtuqe po i bej vetes dhurat cfar te dua...
 

Jetmira

..........
Titulli: اfarë do t’i kërkonte një shqiptar Babagjyshit për 2016-tën

tgjeja naj cop burr se ngela nder :p
 
Top