• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Agimi i Arte shpallet organizate kriminale

Ju skuthet grek shqipfoles qe perhapni helm dhe pesimizem ne virtualitetin shqiptar (duke u shtirur si shqiptar), mos harroni se lajmi i sotem mbi Agimin e Arte u be perseri lajmi kryesor ne prestigjozen boterore BBC.

Shoqeria shqiptare po perballet me mjaft veshtiresi ne udhetimin e saj per te dal nga tranzicioni postkomunist. Por te pakten kombi shqiptar nuk ka njoll turpi si Agimi i Arte, nje parti naziste qe doli e treta ne zgjedhjet parlamentare greke. Eshte skandaloze se si nje vend i perbere nga grupe te ndryshme etnike (grek, vlleh, dhe shqiptar dhe sllav te asimiluar) perqafoi ne nivele aq te larta ideologjine naziste.

 
Per arvanitsen thone 'greqishte e vjeter qe nuk kuptohet'. Per cudi, eshte shume e ngjashme me toskerishten lool
Po
Jane grek te lasht lol
Pak nga pak do shkojne ne kufi me islanden lolThose himariotet grek
Suliotet grek, tek tu ndonje thote te perzier :D
 
Private conversations
Help Users
    Top