• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ai moment.....!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ne kete teme do sjellin foto me një mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo çfarë beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur te vjen te teshtitesh dhe te iken mbrapsht, hahaha. O Zot :(
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur disa te gerricin aq shume sa te vjen ti copetosh por jane aq harbut sa embelsohen direkt
e ti ngel si buf e sdi si te reagosh :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Ai moment.....!

U u është dhe ai momenti kur psh je ne pune te hapet goja per gjume dhe e ben aq shpesh kastile sa tiu ngjitet te gjitheve :p
 

Guest20

Larguar✌👋
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur bien zilja tel ne mengjes,dhe pret 5 minuta te bjeri tjetra..
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment kur fillon nderton keshtjella rere duke harruar që dallget kto kohe jane te pameshirshme
 
Titulli: Ai moment.....!Ai momenti që nuk do as te flasesh ,te lexosh , te shkruash.
Do vetem te mos jesh..
Sepse ndoshta gabimi është te jesh gjithmone..
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Ai moment.....!Ai momenti që nuk do as te flasesh ,te lexosh , te shkruash.
Do vetem te mos jesh..
Sepse ndoshta gabimi është te jesh gjithmone..
Te provosh te jesh...


Temen : Kur te kap një frymezim sa do doje te shkruaje 10 faqe, por thua vetes qetesohu dhe mbyll syte relax kur ndjen ate adrenalinen që te vlon ne gjak.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ai moment.....!

Mu kujtua tani që lexova me siper
Ai momenti kur tkap frymzimi ne mes pune ku ske mundesi as te prekes lapsin
apo ne tren plot me njerez ku as ne note te telit nuk shkruan dot :(

Ai momenti kur je një një mortje dhe nga qetesia e madhe te vjen te qeshesh lol (histori e vertet kjo,por kam qene e vogel)

Ai momenti kur ti një her ne muaj arrin te dalesh heret nga shtepia per ne pune, ka probleme tranvaja dhe arrin po njesoj vone. :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

ai momenti kur mbaron javen ne pune del nga ndertesa e te kap ajo ideja te bertasesh libertaaaaa . ...pastaj mendon lavatricja do ket mbaruar ,ato që ke e çfarë jane per tu hekurosur....pastrimi gatimi dhe ajo libertaaaa i hiqen ca a e mbetet ok liberta!!
 
Last edited by a moderator:

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur planifikon një bisede ne mendje dhe thua me vete: do i them kte e kte....dhe ne fund si thua asgje :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

ai momenti kur lexon cke shkruar dhe thua... bo sa gabime..... analfabete!!!!!!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment kur hip ne autobus dhe nuk ke asnje lek me vete lol
 

brexit

Antarë
Titulli: Ai moment.....!

ai moment kur ben kafe turke ne shtepi dhe ne vend te sheqerit i hedh kripe :eek:hh
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment kur ke mu zgju heret ne mengjes e stmerr gjumi :nxef:
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment kur te pelqen një femer dhe ti e therret per kafe ! E ajo ta kthen jam e zene !!! Ose ose kur ajo pretendon se nuk je per ta !
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Ai moment.....!

...kur braktisa......dhe asnjeher më nuk u ktheva në ato gjurmë.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment kur lexone momentet e tjerve dhe gjene e copeza te tuat neper to ..:)
 

Guest20

Larguar✌👋
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur ha hurma pa fara,dhe te zene..e thua me vete,kaq e pata :p
 
Last edited:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ai moment.....!

Ai momen kur vin miq te pa ftuar që ne mengjes boooooooo
 

sensuu

sweet
Titulli: Ai moment.....!

ai moment kur shkruan sa me shume budalliqe sa per te plotesuar numrin e faqeve që duhen :(

 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur mbas një jave pushim....te duhet te cohesh serisht që ne pike te sabahut pffff
 
Titulli: Ai moment.....!Ai momenti kur gjithcka shkon "shit" :p ,dhe ti mundohesh te bindesh veten se dicka do ndryshoje... lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur tjetri perball flet me kunje kundrejt teje,me iden per te pasur busullen e diskutimit,dhe ti me një shikim dhe buzeqeshje kritikuese, e ben ti marri pas ato që tha një e nga një..:)) shijim ne vete.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment që sapoooo t'ka zene gjumi dhe vajza që therret: O maaa dua kuki(cartoons) Tmerr , Lol
 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment mëngjesi , kur je vonë dhe me pastaj sheh se ke vesh çorapet nga e mbrapa, ose duke u veshur pengohesh me veten tende . :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment mëngjesi , kur je vonë dhe me pastaj sheh se ke vesh çorapet nga e mbrapa, ose duke u veshur pengohesh me veten tende . :)
oo c'me kujtove, kjo është lule, por kur je vone, dhe ashensori vjen me vone se kurre, me vrap zbret dhe sapo ke lene pallatin kupto që ke harruar telefonin. haha..
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top