• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ai moment.....!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur disa te gerricin aq shume sa te vjen ti copetosh por jane aq harbut sa embelsohen direkt
e ti ngel si buf e sdi si te reagosh :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Ai moment.....!

U u eshte dhe ai momenti kur psh je ne pune te hapet goja per gjume dhe e ben aq shpesh kastile sa tiu ngjitet te gjitheve :p
 

Guest20

Larguar✌👋
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur bien zilja tel ne mengjes,dhe pret 5 minuta te bjeri tjetra..
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment kur fillon nderton keshtjella rere duke harruar qe dallget kto kohe jane te pameshirshme
 
Titulli: Ai moment.....!Ai momenti qe nuk do as te flasesh ,te lexosh , te shkruash.
Do vetem te mos jesh..
Sepse ndoshta gabimi eshte te jesh gjithmone..
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Ai moment.....!Ai momenti qe nuk do as te flasesh ,te lexosh , te shkruash.
Do vetem te mos jesh..
Sepse ndoshta gabimi eshte te jesh gjithmone..
Te provosh te jesh...


Temen : Kur te kap nje frymezim sa do doje te shkruaje 10 faqe, por thua vetes qetesohu dhe mbyll syte relax kur ndjen ate adrenalinen qe te vlon ne gjak.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ai moment.....!

Mu kujtua tani qe lexova me siper
Ai momenti kur tkap frymzimi ne mes pune ku ske mundesi as te prekes lapsin
apo ne tren plot me njerez ku as ne note te telit nuk shkruan dot :(

Ai momenti kur je nje nje mortje dhe nga qetesia e madhe te vjen te qeshesh lol (histori e vertet kjo,por kam qene e vogel)

Ai momenti kur ti nje her ne muaj arrin te dalesh heret nga shtepia per ne pune, ka probleme tranvaja dhe arrin po njesoj vone. :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

ai momenti kur mbaron javen ne pune del nga ndertesa e te kap ajo ideja te bertasesh libertaaaaa . ...pastaj mendon lavatricja do ket mbaruar ,ato qe ke e cfare jane per tu hekurosur....pastrimi gatimi dhe ajo libertaaaa i hiqen ca a e mbetet ok liberta!!
 
Last edited by a moderator:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur planifikon nje bisede ne mendje dhe thua me vete: do i them kte e kte....dhe ne fund si thua asgje :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

ai momenti kur lexon cke shkruar dhe thua... bo sa gabime..... analfabete!!!!!!
 

brexit

Antarë
Titulli: Ai moment.....!

ai moment kur ben kafe turke ne shtepi dhe ne vend te sheqerit i hedh kripe :eek:hh
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment kur te pelqen nje femer dhe ti e therret per kafe ! E ajo ta kthen jam e zene !!! Ose ose kur ajo pretendon se nuk je per ta !
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Ai moment.....!

...kur braktisa......dhe asnjeher më nuk u ktheva në ato gjurmë.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top