• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ai moment.....!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur shkon tek frigoriferi per te marre dicka dhe rri si bufe se s'te kujtohet per çfar erdhe deri aty.
 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

oo c'me kujtove, kjo eshte lule, por kur je vone, dhe ashensori vjen me vone se kurre, me vrap zbret dhe sapo ke lene pallatin kupto qe ke harruar telefonin. haha..

Hahaha :)

kështu diçka e ngjajshme më ndodhi para një jave në punë , sa dola nga puna, verejta se kisha harruar tel tim personal , u ktheva, pas 5 min ecje, konstatova se tel e punës kisha ne xhep... prap u ktheva :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti ku pas nje ore duke hekurosur rroba, pastaj pine nje gote uji ,e te duket parajs :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment kur shkon ne fshat te c3nit dhe takon kusherit e tij hahaha
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Ai moment.....!

kur takohesh me te "ditur"... dhe provon si të ikesh në paqe nga qendrimi me te.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur nevrikosesh me dike, i thua mos m'fol dhe ai s'te flet dhe ti fillon dhe nevrikosesh akoma me shume pse s'te foli lol
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

ai momenti kur deshiron te udhetosh jashte trupit tend... apo trupi te jet te ike aty ku mendja po udheton...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur kap ca makarona me dore nga pajta dhe i han hahahahahahah :p lash nam
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

ai momenti kur deshiron te udhetosh jashte trupit tend... apo trupi te jet te ike aty ku mendja po udheton...
Do ishte fantastike viaggio astrale
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Do ishte fantastike viaggio astrale
ja ju qe besoni ne trasportin e trupit ... uffot :p vrima e zez... etj etj... ku i dihet mbase :)
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

ja ju qe besoni ne trasportin e trupit ... uffot :p vrima e zez... etj etj... ku i dihet mbase :)
Trupi eshte shtepia jone ne kete dimension qe jetojme..
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Trupi eshte shtepia jone ne kete dimension qe jetojme..
tamom e ke then... shtepi ku shpesh shihet dyer kyqur e me zot shtepie te lodhur e stresuar ... e me nje flamur gjysem shtize qe shikohet nga larg harmonia qe ka ne te....
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

tamom e ke then... shtepi ku shpesh shihet dyer kyqur e me zot shtepie te lodhur e stresuar ... e me nje flamur gjysem shtize qe shikohet nga larg harmonia qe ka ne te....
Po kjo ndodh sepse i zoti i shtepis ka harruar se eshte zot i perjetesis...eshte mbyllur ne trupin e tij (shtepi) dhe ka frik te dal jashte...Tamam si te burgosurit qe pas shum vitesh burgu mallkojne diten e lirimit.!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Po kjo ndodh sepse i zoti i shtepis ka harruar se eshte zot i perjetesis...eshte mbyllur ne trupin e tij (shtepi) dhe ka frik te dal jashte...Tamam si te burgosurit qe pas shum vitesh burgu mallkojne diten e lirimit.!
ata lloj te burgosurish skan len vend te nesermes pak ordiner ... ai i zoti i shtepis ne shkrimin tim ishte vetem i hutuar dhe i corjentuar nga yjet e flamujve qe valvitnin ne gradacelat per rreth... se verej o mure kala pa "zot shtepe" ose zot shtepie ne kasolle e shume her kur i zoti eshte ne mure guri ska njeri per rreth te zoteroj......
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment kur hyn ne klase, hap ditarin, dhe papritmas sheh ske planet, pergatitjet e me vete...ah...koke
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

ata lloj te burgosurish skan len vend te nesermes pak ordiner ... ai i zoti i shtepis ne shkrimin tim ishte vetem i hutuar dhe i corjentuar nga yjet e flamujve qe valvitnin ne gradacelat per rreth... se verej o mure kala pa "zot shtepe" ose zot shtepie ne kasolle e shume her kur i zoti eshte ne mure guri ska njeri per rreth te zoteroj......
Problemi i madh eshte se ne cdo jete ndrohet nga nje shpi e ai zoti qe thua ti pak i hutuar do humbi ne harres... Keta zoter jemi ne.
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur pyet veten ,ç'jam duke ber ketu?!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

ai momenti kur shiko qe ka edhe te tjer qe ngren te njejten teze!!!!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Ai moment.....!

Atehere kur realizon ''che il cervellono te lo possono fottere in tanti
ma l'anima solo uno''.
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

Atehere kur realizon ''che il cervellono te lo possono fottere in tanti
ma l'anima solo uno''.
L'anima te lo fote propio il cervellone stufato dale scopate altrui.
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur edhe cigarja po te kish goje do thosh....boll se na c*** t****
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur nuk duron dot leckat qe ke vesh
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur je duke lozur me stilOlapsin dhe e ngul tek topuzi ose bishti i flokeve dhe pastaj rri e kerkon se se di nga e le.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top