• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ai moment.....!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment kur lexone momentet e tjerve dhe gjene e copeza te tuat neper to ..:)
 

Guest20

Larguar✌👋
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur ha hurma pa fara,dhe te zene..e thua me vete,kaq e pata :p
 
Last edited:

sensuu

sweet
Titulli: Ai moment.....!

ai moment kur shkruan sa me shume budalliqe sa per te plotesuar numrin e faqeve qe duhen :(

 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur mbas nje jave pushim....te duhet te cohesh serisht qe ne pike te sabahut pffff
 
Titulli: Ai moment.....!Ai momenti kur gjithcka shkon "shit" :p ,dhe ti mundohesh te bindesh veten se dicka do ndryshoje... lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur tjetri perball flet me kunje kundrejt teje,me iden per te pasur busullen e diskutimit,dhe ti me nje shikim dhe buzeqeshje kritikuese, e ben ti marri pas ato qe tha nje e nga nje..:)) shijim ne vete.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment qe sapoooo t'ka zene gjumi dhe vajza qe therret: O maaa dua kuki(cartoons) Tmerr , lol
 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment mëngjesi , kur je vonë dhe me pastaj sheh se ke vesh çorapet nga e mbrapa, ose duke u veshur pengohesh me veten tende . :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment mëngjesi , kur je vonë dhe me pastaj sheh se ke vesh çorapet nga e mbrapa, ose duke u veshur pengohesh me veten tende . :)
oo c'me kujtove, kjo eshte lule, por kur je vone, dhe ashensori vjen me vone se kurre, me vrap zbret dhe sapo ke lene pallatin kupto qe ke harruar telefonin. haha..
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur shkon tek frigoriferi per te marre dicka dhe rri si bufe se s'te kujtohet per çfar erdhe deri aty.
 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

oo c'me kujtove, kjo eshte lule, por kur je vone, dhe ashensori vjen me vone se kurre, me vrap zbret dhe sapo ke lene pallatin kupto qe ke harruar telefonin. haha..

Hahaha :)

kështu diçka e ngjajshme më ndodhi para një jave në punë , sa dola nga puna, verejta se kisha harruar tel tim personal , u ktheva, pas 5 min ecje, konstatova se tel e punës kisha ne xhep... prap u ktheva :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti ku pas nje ore duke hekurosur rroba, pastaj pine nje gote uji ,e te duket parajs :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Ai moment.....!

Kur te kap mania per nje serial tv e nuk e lesho pc deri ne 5 :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Ai moment.....!

kur takohesh me te "ditur"... dhe provon si të ikesh në paqe nga qendrimi me te.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur nevrikosesh me dike, i thua mos m'fol dhe ai s'te flet dhe ti fillon dhe nevrikosesh akoma me shume pse s'te foli lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top