• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ai moment.....!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

ai momenti kur deshiron te udhetosh jashte trupit tend... apo trupi te jet te ike aty ku mendja po udheton...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur kap ca makarona me dore nga pajta dhe i han hahahahahahah :p lash nam
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Trupi eshte shtepia jone ne kete dimension qe jetojme..
tamom e ke then... shtepi ku shpesh shihet dyer kyqur e me zot shtepie te lodhur e stresuar ... e me nje flamur gjysem shtize qe shikohet nga larg harmonia qe ka ne te....
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

tamom e ke then... shtepi ku shpesh shihet dyer kyqur e me zot shtepie te lodhur e stresuar ... e me nje flamur gjysem shtize qe shikohet nga larg harmonia qe ka ne te....
Po kjo ndodh sepse i zoti i shtepis ka harruar se eshte zot i perjetesis...eshte mbyllur ne trupin e tij (shtepi) dhe ka frik te dal jashte...Tamam si te burgosurit qe pas shum vitesh burgu mallkojne diten e lirimit.!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Po kjo ndodh sepse i zoti i shtepis ka harruar se eshte zot i perjetesis...eshte mbyllur ne trupin e tij (shtepi) dhe ka frik te dal jashte...Tamam si te burgosurit qe pas shum vitesh burgu mallkojne diten e lirimit.!
ata lloj te burgosurish skan len vend te nesermes pak ordiner ... ai i zoti i shtepis ne shkrimin tim ishte vetem i hutuar dhe i corjentuar nga yjet e flamujve qe valvitnin ne gradacelat per rreth... se verej o mure kala pa "zot shtepe" ose zot shtepie ne kasolle e shume her kur i zoti eshte ne mure guri ska njeri per rreth te zoteroj......
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Ai moment.....!

Ai moment kur hyn ne klase, hap ditarin, dhe papritmas sheh ske planet, pergatitjet e me vete...ah...koke
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ai moment.....!

ata lloj te burgosurish skan len vend te nesermes pak ordiner ... ai i zoti i shtepis ne shkrimin tim ishte vetem i hutuar dhe i corjentuar nga yjet e flamujve qe valvitnin ne gradacelat per rreth... se verej o mure kala pa "zot shtepe" ose zot shtepie ne kasolle e shume her kur i zoti eshte ne mure guri ska njeri per rreth te zoteroj......
Problemi i madh eshte se ne cdo jete ndrohet nga nje shpi e ai zoti qe thua ti pak i hutuar do humbi ne harres... Keta zoter jemi ne.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

ai momenti kur shiko qe ka edhe te tjer qe ngren te njejten teze!!!!
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Ai moment.....!

Atehere kur realizon ''che il cervellono te lo possono fottere in tanti
ma l'anima solo uno''.
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur edhe cigarja po te kish goje do thosh....boll se na c*** t****
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ai moment.....!

Ai momenti kur je duke lozur me stilOlapsin dhe e ngul tek topuzi ose bishti i flokeve dhe pastaj rri e kerkon se se di nga e le.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top