• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

اka është Xhihadi - Jihad?

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: اka është Xhihadi - Jihad?

Po ti ske pse e lidh epshin me xhihadin, sepse lufte llogaritet shumqka e edhe kur njeriu ndermerr diqka kunder epshit te vet....

Nese dikujt i duket Islami budallek, apo hoxhollaret atëher mos u mirrni me ta fare....
Ne mirremi vete me Fene tonë, pa nderhyrjen nga jashtë.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: اka është Xhihadi - Jihad?

Ke te drejte Jetesa, kur te hy konceri ne trup nuk duhet nderhyrje kirurgjikale nga jashte. Duhet te vdesesh bashke me te..!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: اka është Xhihadi - Jihad?

Mos dil nga kafazi per banane tjera kur ke ketu me vagona. U zure ngushte po ? Eh, keshtu e ka jeta:qerpiku:
 

Lauri

Anunnak
Titulli: اka është Xhihadi - Jihad?

Ti rrine menjane mashtrusat qe i largohen realitetit e perdredhin debatet.

Vazhdojme me Jihad-in islam.

Dietaret islam si Abu Ala ka nxjerr nje fatwa(ligje islame)me te cilen lejon homoseksualiteitn (sodoma), pedofiline e cdo lloj tjeter rraposti seksual cofte eshe me kafshe, per ata qe luftojne per jihad i cili eshte kulmi i slamit.

Kuran 76:19
Dhe atyre u sillen për shërbim djelmosha që përherë janë të tillë sa që kur t’i kundrosh të duken si margairtarë të dërdhur. 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: اka është Xhihadi - Jihad?

Kuran 76:19
Dhe atyre u sillen për shërbim djelmosha që përherë janë të tillë sa që kur t’i kundrosh të duken si margairtarë të dërdhur.
Ajeti flet per banoret e xhennetit. Ik lexo dicka tjeter, nuk ja ke haberin per Kur'an :D
 

Lauri

Anunnak
Titulli: اka është Xhihadi - Jihad?

Ajeti flet per banoret e xhennetit. Ik lexo dicka tjeter, nuk ja ke haberin per Kur'an :D
Po pra, qe te arrije i pregaditur ne xhannet si pedofil e homoseksual, fillon qe me jihad si kulmi islam.
Kur te vdesin qafleshat e jihadit do kene edhe ne xhannet po te njejten marrdhenje me djelmosha te mitur, e plot voglushe virgjeresha.. pttuuh.... flliqsirat!!

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: اka është Xhihadi - Jihad?

Ti mendo per vdekjen tende si do vdesesh, mos e baj dertin e banoreve te Xhennetit. Sepse atje eshte tjeter jete, gjera qe syri njeriut kurre si ka pare, veshi kurre si ka ndegjuar, as mendja s'mund ta paramendoje.

flliqsirat!!
Upsss, prifti doli nga kafazi i terbuar lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: اka është Xhihadi - Jihad?

Ke te drejte Jetesa, kur te hy konceri ne trup nuk duhet nderhyrje kirurgjikale nga jashte. Duhet te vdesesh bashke me te..!
Jo mor mos e krahaso me kancerin. Kush do mirret me xhihad, e kush sdo, e le anash.

Po me erdhi kanceri ne trup, ia hetoj shenjat larg, dhe behem gati ta luftoj para se te me vendoset me ushtrine e tij, haha. Pra e luftoj se lo te ngulitet fare.


Po ti pse mirresh me diqka qe seshte pune per ty? Leje kete pune muslimanëve.
 
Top