• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Albërija vozit veturën gati e zhveshur

legjenda

Tetova
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, këtë verë ka qenë mjaft e angazhuar me koncerte, ahengje muzikore e dasma të ndryshme.Ajo në një intervistë ka treguar se fundi i muajit do ta gjejë atë edhe me një projekt të ri muzikor, përgatitjet për të cilin kanë përfunduar tashmë.shkruna InfoPress.

Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe ndan herë pas here me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

http://gazetainfopress.com
 

dangerous

Anëtar
Do marr e une nje makin me qira e ta bèj provè veç per inatin tuaj.

Kjo eshte zotesi se veshur e vozisin tè gjithè.
 
Top