• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Anaidi fiton `Big Brother 6`

Kila

VIP
Titulli: Anaidi fiton `Big Brother 6`

Dhe dicka ne tallim bycen ata fitojne lek mbase jo te gjitha po fitojne dicka plus qe jan tu nej 3 muj falas aty per 7pale qefe :D do marr dhe une pjes vitin tjeter po me futi kush :p po mbase me fusin thon se esht katunare kjo ta fusim :D
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Anaidi fiton `Big Brother 6`

a gucoj ti qesimn fotot e dashnoreve ose te bejme se.ks me too sepse angel devil te denon hahhahhahahhhaa parodia oshte e madhe e them prape me para bej se.ks me nje 70 vjeqare se me joanen
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: Anaidi fiton `Big Brother 6`

ajo perballja e joanes me plaken e anaidit ishte epike :lool:
lol se degjove kur i tha arbana anaid do e falesh mbreteresh tende aopo do ta mbash do ta fal se ajo mbreteresha teter sme tradhton kurr tha lolasaj ju pre buzeqeshje fare lol ato plaku dhe plaka e anaidid iken pa e pershendetur :nanana::nanana:
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: Anaidi fiton `Big Brother 6`

Dhe dicka ne tallim bycen ata fitojne lek mbase jo te gjitha po fitojne dicka plus qe jan tu nej 3 muj falas aty per 7pale qefe :D do marr dhe une pjes vitin tjeter po me futi kush :p po mbase me fusin thon se esht katunare kjo ta fusim :D
se te fusim me mik dhe ty :p
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Anaidi fiton `Big Brother 6`

lol se degjove kur i tha arbana anaid do e falesh mbreteresh tende aopo do ta mbash do ta fal se ajo mbreteresha teter sme tradhton kurr tha lolasaj ju pre buzeqeshje fare lol ato plaku dhe plaka e anaidid iken pa e pershendetur :nanana::nanana:
tamam. Pstaj e nderroj tha po embaj se mos me duhet ahahhahaha
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Anaidi fiton `Big Brother 6`

degjenerimi i shoqerise edhe ofendimi i 5 milion shqiptareve nga top chanel te pakten te nxirrnin statistikat ne qdo eleminim kaq sms jan quar per ta eleminuar kete do benim barazimin vete e jo vetem teleshikuesit votuan jo teleshikuesit po juuuuuu stafi juaj arbana
 
Top