• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Android Apps -

MasteR

I'm offline

App - 7 Minute Workout Seven FULL v1.3.2-OBB.rar
App - 7 Minute Workout Seven FULL v1.3.2.apk
App - Amber Weather FULL v1.5.5.apk
App - APK Exporter PRO v1.1.10.apk
App - APK Exporter PRO v1.1.9.apk
App - AutoCAD 360 PRO v3.1.2.apk
App - AutomateIt Pro v4.0.155 (google play).apk
App - Bluelight Filter for Eye Care Full v1.934.apk
App - Calm - Meditate, Sleep, Relax Pro v2.5.2.apk
App - CamCard - Business Card Reader v6.5.0.20150901.apk
App - Chinese Almanac Calendar v4.0.5.apk
App - Chomp SMS Donate v7.03 build 9070303 Proper.apk
App - Contacts + v5.1.32 (Plus).apk
App - DeaDBeeF Player PRO v1.33.apk
App - Extreme Call Blocker v30.8.10.10.2 Patched.apk
App - FBReader Premium v2.5.10 Patched.apk
App - Flat Style Colored Keyboard Pro v2.1.0.apk
App - Fleksy + GIF Keyboard Full v6.6.0.apk
App - Glextor App Mgr & Organizer v3.21.0.327.apk
App - GO Launcher -Theme & Wallpaper Prime VIP v1.111 build 470.apk
App - GO SMS Pro Premium v6.32 Language.zip
App - GO SMS Pro Premium v6.32 Plugins.zip
App - GO SMS Pro Premium v6.32.apk
App - iPear HD iOS Launcher v1.0.0.3.apk
App - Lifesum Gold - The Health Movement v3.2.5.apk
App - Lockwatch - Protect Your Phone v3.3.0 Unlocked.apk
App - MacroDroid - Device Automation PRO v3.6.2.apk
App - Manual Camera v3.3.apk
App - Moon+ Reader Pro v3.1.0 Patched.apk
App - MPS TimeLog Pro v1.7 (Amazon).apk
App - My Finances Pro v3.4.6.8 Final.apk
App - PDF Reader - Scan Edit & Share v3.1.14.apk
App - Piano Melody Pro v137 More Songs.apk
App - PowerDirector - Video Editor v3.1.0 nlocked.apk
App - PRO PDF Reader v4.4.0.apk
App - Shuttle+ Music Player v1.5.6 beta 2.apk
App - Textra SMS PRO v3.4.apk
App - Tune Me PRO v2.1.9.9 build 10604 ARM.apk
App - Tune Me PRO v2.1.9.9 build 10604 x86.apk
App - Wi-Fi-Locator v0.9.apk
App - Wow Music Player (Pro) v1.4.apk
App - Xposed GEL Settings [ROOT] Premium v2.3.16.apk
=
NSTALL NOTES
=
Step 1: Unpack
Step 2: Isntall to device (some Apps need "Root")
Step 3: Enjoy

DOWNLOAD
Code:

Code:
http://nitroflare.com/view/A6A5C5711647CF9/idixh.A.A.OD.02Sep2015.part1.rar
http://nitroflare.com/view/EC5FF0D43AC6B23/idixh.A.A.OD.02Sep2015.part2.rar

http://rapidgator.net/file/5f82959da0dfe503af004503d1be5b16/idixh.A.A.OD.02Sep2015.part1.rar
http://rapidgator.net/file/e7d8daeaca51f7af15740de953757f21/idixh.A.A.OD.02Sep2015.part2.rar

http://uploaded.net/file/ulfyqs3h/idixh.A.A.OD.02Sep2015.part1.rar
http://uploaded.net/file/6kxswj59/idixh.A.A.OD.02Sep2015.part2.rar
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Te ju bej një pytje ... shpresoj ndonjeri nga ju te me pergjigjet..
Keni info nese skype for business ka probleme ....
Po ju pyes ngaqe shume spo lidhen e sdua te perdor microsoft teams :( ...
 

ZHIGO

wish me well...
Te ju bej një pytje ... shpresoj ndonjeri nga ju te me pergjigjet..
Keni info nese skype for business ka probleme ....
Po ju pyes ngaqe shume spo lidhen e sdua te perdor microsoft teams :( ...
Jo nk ka.

Nqs ke ndonje problem specifik me thuaj, ndoshta mund te ndihmoj ose kontakto ata te microsoftit.

Mos vrit mendjen ndodhin kto gjera.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Jo nk ka.

Nqs ke ndonje problem specifik me thuaj, ndoshta mund te ndihmoj ose kontakto ata te microsoftit.

Mos vrit mendjen ndodhin kto gjera.
Tani vendosen te lidhen me m.teams po është stressuse konfirmimi ne emailin zyrtar.. po perdor një fasul..
Pasi ne ate aziendal nuk vjen kodi i konfirmimit..
E zgjidha gjithesesi flm..
 
Top