• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anetari i vitit 2016!

Anetari i vitit 2016!

 • Arlea

  Votat: 0 0.0%
 • BoOoMBaStiCk

  Votat: 0 0.0%
 • C3ni

  Votat: 0 0.0%
 • Delirium

  Votat: 0 0.0%
 • Didi

  Votat: 0 0.0%
 • Dying_Poet

  Votat: 0 0.0%
 • Edisongen

  Votat: 0 0.0%
 • Endrra

  Votat: 0 0.0%
 • Eugeneral

  Votat: 0 0.0%
 • FaithfulSmile

  Votat: 0 0.0%
 • Hard Styler*

  Votat: 0 0.0%
 • Jetmira

  Votat: 0 0.0%
 • Jonio

  Votat: 0 0.0%
 • Klau92

  Votat: 0 0.0%
 • Legally Sweet

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • LeVoyageur

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 0 0.0%
 • Loverman

  Votat: 0 0.0%
 • Quku

  Votat: 0 0.0%
 • Tuana

  Votat: 0 0.0%
 • Ultraviolet

  Votat: 0 0.0%
 • Vvetoni

  Votat: 0 0.0%
 • Xhulio30

  Votat: 0 0.0%
 • Yellow Redhead

  Votat: 0 0.0%
 • Zana1

  Votat: 0 0.0%
 • ZoteriaJuaj

  Votat: 0 0.0%
 • Zhigo

  Votat: 0 0.0%
 • Black_RideR

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  43
 • Poll closed .

Lauri

Anunnak
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Ku jane artistat?
Nje sondazh kush eshte sherri me i madh ne fv. Na plaset me te mirat e antarve & stafisteve. Si engjej jemi te gjithe.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Anetari i vitit 2016!

O Legjend, a je fmi, budall a qa je ? Boll ma me ato mesazhe private pres mbeshtetjen tane, voto per mu. Nime i paske hyp skijave more, marre tkoft kah 100 mesazhe tu mi qu.
 

legjenda

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2016!

O Legjend, a je fmi, budall a qa je ? Boll ma me ato mesazhe private pres mbeshtetjen tane, voto per mu. Nime i paske hyp skijave more, marre tkoft kah 100 mesazhe tu mi qu.
i nderuar ke kujdes me ate fjalor nuk ke nevoje qe me quajsh as femi as budalla ta dergom mesazh ne menyre shoqerore
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Nuk mund te vendosja mes kitrra123 & Lauri ... kshuqe , votova legjenda. :)

Ftoj ato qe nuk kane votuar akoma... te ja bejne dhurate- legjenda , trofeun e vitit 2016 -te . :)
 
Last edited:

WxP

Antarë i Respektuar
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Ndersa une spo e ndaja dot voten midis janes dhe nicktjeter po meqense e kam votu edhe me par Nick mendova janen ket here. Suksese
 

CliveOwen

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Legjend, u dorezova me, ta dhash voten, shpresoj qe do jesh I lumtur, po me pare po mundka mu bashku trojet shqiptare, se sa ti mu shpall antari I vitit :)
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Pershendetje te gjitheve,

Ja ku erdhem serisht ne kete fundvit dhe si eshte bere zakon tashme , do zgjedhim Anetarin e Vitit 2016!
Te gjithe pa perjashtim keni kontribuar ne cdo moment per kete komunitet, me ide, me informacione, debate e shakara.
Cdo dite prane njeri-tjetrit edhe pse virtualisht.

Si per cdo vit do jene ne konkurim ata antare qe kane dhene nga vetja si pranine po aq me kontributin e tyre.

Le te jete nje vit ku vleresimet per gjithsecilin te jene objektive dhe sa me me vertetesi....

Shiko fotografinë 29000Kujtese: Ne votim marrin pjese antaret qe kane jo me pak se 50 postime.
Dhe risia per kete vit eshte, votat do jene transparente per te gjithe...
Duke pare formen qe ka cmimi, jo falemidnerit. :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Se kisha harruar fare te votoja. Vota ime shkon per Nickun, gjalleria e forumit. :)
 

CliveOwen

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Ndoshta Nickutjeter eshte gjalleri e forumit, po ku po do me qu me gjalleri se legjenda, t'i dergon 500 mesazhe vetem me ja dhene nje vote, imagjino se cfare kohe te fal :)
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Votova..... . Një anëtar shumë i mirë, i edukuar. Kujt nuk i ka thënë fjalë të keqe, ka qenë i zgjuar dhe dinamik. Urime ..... , e meriton :)
 
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Une kam votuar per vete por kam nje propozim:
Ti japim legjendes titullin 'Antari i vitit' honoris causa
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Votova..... . Një anëtar shumë i mirë, i edukuar. Kujt nuk i ka thënë fjalë të keqe, ka qenë i zgjuar dhe dinamik. Urime ..... , e meriton :)
Ke bere fiks zgjedhjen e duhur....Aki duhet te ishte aty :)
 
Top