• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anetari i vitit 2016!

Anetari i vitit 2016!

 • Arlea

  Votat: 0 0.0%
 • BoOoMBaStiCk

  Votat: 0 0.0%
 • C3ni

  Votat: 0 0.0%
 • Delirium

  Votat: 0 0.0%
 • Didi

  Votat: 0 0.0%
 • Dying_Poet

  Votat: 0 0.0%
 • Edisongen

  Votat: 0 0.0%
 • Endrra

  Votat: 0 0.0%
 • Eugeneral

  Votat: 0 0.0%
 • FaithfulSmile

  Votat: 0 0.0%
 • Hard Styler*

  Votat: 0 0.0%
 • Jetmira

  Votat: 0 0.0%
 • Jonio

  Votat: 0 0.0%
 • Klau92

  Votat: 0 0.0%
 • Legally Sweet

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • LeVoyageur

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 0 0.0%
 • Loverman

  Votat: 0 0.0%
 • Quku

  Votat: 0 0.0%
 • Tuana

  Votat: 0 0.0%
 • Ultraviolet

  Votat: 0 0.0%
 • Vvetoni

  Votat: 0 0.0%
 • Xhulio30

  Votat: 0 0.0%
 • Yellow Redhead

  Votat: 0 0.0%
 • Zana1

  Votat: 0 0.0%
 • ZoteriaJuaj

  Votat: 0 0.0%
 • Zhigo

  Votat: 0 0.0%
 • Black_RideR

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  43
 • Poll closed .

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Jana! :)
Urime! Paska qene viti yt! Inshallah me suksese te shumta dhe ne jete reale! :)
 

CliveOwen

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2016!

A more Legjend more legjend i pate gjitha meritat per ta fituar kete titull, por ja qe korruptimi e beri te veten :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Duhet me ja gjete patjeter nje nuse qe e shkruan gjuhen shqipe bukur dhe na meson legjenden, se per momentin eshte ka shkruan si ne google translate :p
mjafton qe shkruan e qe lexon me kohen e meson vete.. burrat shqiptare smeaohen nga grate por e kunderta :p
 

Aver

VIP
Titulli: Anetari i vitit 2016!

Ku u zhduk Nick?

Hajde ketu oj rrangalle. Ti je fituese morale e sondazhit. :p
 
Top