• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankandi veror 2019 (Per meshkujt)

Tiku

Leri Minat...
Staf në FV.AL
Perfunimisht duhet vene nje rregull ketu...

Malli i perdorur nuk kthehet me. :p :D :D
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Jana e ka bërë një ofertë...
Mos u përpiq kot t'i ndryshosh mendjen...
Dhe per bledin ofronte 3-fish te cdo kerkese.
Pike se dyti duhet te jeni besnik pronarit e mallit.
Dhe ne ankandin tjeter.
Spranohen te tilla leshime.
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Dhe per bledin ofronte 3-fish te cdo kerkese.
Pike se dyti duhet te jeni besnik pronarit e mallit.
Dhe ne ankandin tjeter.
Spranohen te tilla leshime.
Bledi eshte i Nevertitit, eshte deklaruar gjithandej.
Ketu flasim per ato qe s'e kane vendosur akoma...
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Bleres per Artinin
Artini ofron masazheeee,kompozon kenge,ju ben fotografi e gjitha kjo per sezonin vere-vjeshte derisa koha e acarte sdo zaptoje tokat ku ai jeton.

@jana80 ,ofro cmimin e duhur per te

Bleressss per Artininn
 

Tiku

Leri Minat...
Staf në FV.AL
Shyqyr qe e kuptove o Nick se Altini nuk po dinte se me ta thon gjithe keto postime. :D
 
Top