• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankandi veror 2019 (Per meshkujt)

ZHIGO

wish me well...
@Didi

ke noj oferte? :LOL:

amon mos veç mos me kerko petlla te djegme, se skom taksirat te ly me boj robt, vetem se vetem na ka bo reklam te keqe Nicky.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
@ZHIGO, pse del jasht turmes ti?
Sikur duhet te jem une te bej ofert, se kam pershtypjen qe po me rri te koka me ndonje kopaçe ne dore. :LOL: :ROFLMAO:

I’m scared
 
Top