Ankandi Veror, Female Edition 2019!

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Si fillim veresije nuk ka, nese ja brekgrisem mos u afro hic ke kjo teme.

Tashi fillojme me prezantimin e mallit: :p

@Nicktjeter Si fillim mos u frikesoni nga avatari i saj, nese fitoni ankandin merrni vetem Nickun, pa ate kokeleshin qe o tu pi duhan. E keni vajze me bote qe studion galaktiken, pak kunjaxhie por pa qeder. Nese beni oferten e duhur merrni Nickun me gjithe teleskopin e saj dhurate.

@Legally_Sweet "Welcome to the candy shop"

@Monique Flokekuqja me humor te holle qe do ju zbukuroje diten me pamjen e saj e do ju largoj stresin.

@NGU Cokodhada Tetoves qe shkrin ne goje.

@Senseo "Xhandarja qe do te fuste ne shina cdo mashkull me nje jete te shthurur" :p

@Belaa Kjo vjen me gjysem cmimi se o me defekt, ka thy komen. Gjithsesi mos e merrni me frike se eshte ne gjendje pune.

@Dorina "Duke qendruar ne ballkonin e saj plot bollek e me kacurrelat siper kokes qe do ju bejne hije keni per ti thene vapes "Fakju". Di dhe te gatuaj fli.

@NeVertiti Femra perfekte per nje mashkull te varur nga alkoli. Do tju bej te lini alkolin e te deheni cdo dite me vargjet e saja.

@Amara_La_Negra Kete e keni open minded, mjafto ne darke te jeni je shtepi e diten bridhni ku te doni.

Sqarim: @iva refuzoj pjesemarrjen sepse eshte ne faze njohje me nje Lushnjar ndersa @Vajza ska mbushur moshen.

Çekiçin po ja le @Frank meqe nuk korruptohet lehte.

Good luck!
 

Abisi

offline✌
Si fillim veresije nuk ka, nese ja brekgrisem mos u afro hic ke kjo teme.

Tashi fillojme me prezantimin e mallit: :p

@Nicktjeter Si fillim mos u frikesoni nga avatari i saj, nese fitoni ankandin merrni vetem Nickun, pa ate kokeleshin qe o tu pi duhan. E keni vajze me bote qe studion galaktiken, pak kunjaxhie por pa qeder. Nese beni oferten e duhur merrni Nickun me gjithe teleskopin e saj dhurate.

@Legally_Sweet "Welcome to the candy shop"

@Monique Flokekuqja me humor te holle qe do ju zbukuroje diten me pamjen e saj e do ju largoj stresin.

@NGU Cokodhada Tetoves qe shkrin ne goje.

@Senseo "Xhandarja qe do te fuste ne shina cdo mashkull me nje jete te shthurur" :p

@Belaa Kjo vjen me gjysem cmimi se o me defekt, ka thy komen. Gjithsesi mos e merrni me frike se eshte ne gjendje pune.

@Dorina "Duke qendruar ne ballkonin e saj plot bollek e me kacurrelat siper kokes qe do ju bejne hije keni per ti thene vapes "Fakju". Di dhe te gatuaj fli.

@NeVertiti Femra perfekte per nje mashkull te varur nga alkoli. Do tju bej te lini alkolin e te deheni cdo dite me vargjet e saja.

@Amara_La_Negra Kete e keni open minded, mjafto ne darke te jeni je shtepi e diten bridhni ku te doni.

Sqarim: @iva refuzoj pjesemarrjen sepse eshte ne faze njohje me nje Lushnjar ndersa @Vajza ska mbushur moshen.

Çekiçin po ja le @Frank meqe nuk korruptohet lehte.

Good luck!
Dorina nuk eshte ne shitje,flm!
 

Vajza

NocturnalMoron
Staf në FV.AL
Ja @Imp4cT kshu e ke mir te behet ,gjete tu mu tme thuash jam e logel :p
Ani ani Zoti vonon po nuk harron.Edepses i keq :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Une marr pjese ne ankand vetem me nje kusht: Duhet t’me vini nje reserve price. Përndryshe, nuk shitem për çdo çmim allasoj. :p
Ju flm per mirekuptimin! :p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Hahahahah detajet pr mua ishin t bukra:ROFLMAO:
 

Abisi

offline✌
Unë nuk e duroj dot vapën... kështu që synoj të blej ballkonin e madh me tendën kaçurrele.
Por e di që do të jetë e vështirë, sepse kam një rival të fortë si Milanisti.
Si çmim fillestar po hedh 300 euro dhe biçikletën.
Ska rivalitet per dicka qe s'eshte ne treg..hap syte per tjera shoku.
 
Top