• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankandi Veror, Female Edition 2019!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Asnjana sbon. Krejt me 1 thes, e ndeti mi gju nditen e fundit tbajramit
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hajt se ne vitrine ke me ngel edhe ti tek Male Edition :p

Margaritaret jane veshtire te gjinden, edhe mollat me te mira jane larte ne peme. Kush i do, futet ne thellesira te detit, apo ngjitet ne maje te pemes. Kush perton, e zgjat doren e kap nje moll aty hajt, apo vetem laget ne deti :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Margaritaret jane veshtire te gjinden, edhe mollat me te mira jane larte ne peme. Kush i do, futet ne thellesira te detit, apo ngjitet ne maje te pemes. Kush perton, e zgjat doren e kap nje moll aty hajt, apo vetem laget ne deti :p
Sa te rrish te filozofosh ti, kane hyp te tjeret ne peme dhe i kane kap mollet :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ne momentin qe dikush te ve cmim, TI je i/e pavlere so :p
 

Mennel

_/\__________________________.
Margaritaret jane veshtire te gjinden, edhe mollat me te mira jane larte ne peme. Kush i do, futet ne thellesira te detit, apo ngjitet ne maje te pemes. Kush perton, e zgjat doren e kap nje moll aty hajt, apo vetem laget ne deti :p
Shum mire kete qe na thot ,po pse na thot :p dhe kujt ja thojt ? :p.jam shum kurioze lol
 

Didi

C'est la vie.
AHAHHAHA o Abis per zotin.Per vete dua Monin.
Tuanen dhe Solin qe sjane ne list.

Apo vec meshkujve u lejohet? :p
 

Tuana

Nada é por acaso!
AHAHHAHA o Abis per zotin.Per vete dua Monin.
Tuanen dhe Solin qe sjane ne list.

Apo vec meshkujve u lejohet? :p

Sa e zoja 3 per iheri :ROFLMAO:
Shpalos oferten ihere pastja shofim :p
 

Didi

C'est la vie.
@Tuana ju sjeni as ne list, ndaj ska ofert. U mar op :p

@ZHIGO, ca te mundon apo ngaqe sjam ne list? Po si stu tha dora me ate dislike e
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
@Tuana ju sjeni as ne list, ndaj ska ofert. U mar op :p

@ZHIGO, ca te mundon apo ngaqe sjam ne list? Po si stu tha dora me ate dislike e

kot mi ta llash, per tongërllik :LOL:

ti je ai rasti...qe kur zgjell njonen tjapin dhe ty per sevap :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

pranej sje ke lista :p

elle pse te them te drejten, per ty jap gjith tapit e dynjos , besoj skam konkurrent :emoji_stuck_out_tongue_winking_eye:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kaq pak goca ne ankand?:( ku jane tjerat:unsure:

Une po marre ne mirembajtje gocat qe s'jane perfshi ketu :giggle::)
 
Private conversations
Help Users
    Top