• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankandi Veror, Female Edition 2019!

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Spash noi koment qe te permendje gjiçken.:p
Te quajta investim me mend. Fola nga eksperienca. :p
Vetem ti e kupton kete meme. :p
37wecx.jpg
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Lere se un e ti njeren tjetren do blejm
Mu poshtersin me te madhe ne jet me bon ,fare nuk me futen ne list me pretekstin se jam e vogel :D. Sikur me kan mat :p
Tefte ty tkom un brelok lamborghini.Ci do keta bicikleta kineze pa disqe mi :p hahahahahhahahahahahahahaha
 

Artin

Anëtar i Respektuar
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Un i ble te tera, vec me thoni valuten. :D :D
@Vajza 1000 denare ne dore direkt.
@Monique kete si ta ble si jo ska ku shko. :D
@Nicktjeter kete e ble me alkool sa ti mbaje stomaku.
@Legally_Sweet kesaj i hap nje vend pune si lawyer dhe u bo .
Te tjerat se nuk i mbaj mend le te shpalosin deshirat. :D

Ankandi mbyllet. :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Un i ble te tera, vec me thoni valuten. :D :D
@Vajza 1000 denare ne dore direkt.
@Monique kete si ta ble si jo ska ku shko. :D
@Nicktjeter kete e ble me alkool sa ti mbaje stomaku.
@Legally_Sweet kesaj i hap nje vend pune si lawyer dhe u bo .
Te tjerat se nuk i mbaj mend le te shpalosin deshirat. :D

Ankandi mbyllet. :D
Me gjera materiale...

Sgenjehem me aq une..jo vetem,por madje te rishes akoma te ankandi i meshkujve.
Je i lire nga prangat.
Amaaa si prone qe te kisha per nje cmim 10€ kam te drejte tia jap vetem kush premton se do te trajtoje sic duhet : si nje skllav i egjiptit

:p
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Me gjera materiale...

Sgenjehem me aq une..jo vetem,por madje te rishes akoma te ankandi i meshkujve.
Je i lire nga prangat.
Amaaa si prone qe te kisha per nje cmim 10€ kam te drejte tia jap vetem kush premton se do te trajtoje sic duhet : si nje skllav i egjiptit

:p
Dale moj se negocioj per gjerat precioze une. :D Fol hape gojen...
Sa per blerjen qe ke bo andej qenke kput n'bith.. lol lol :D
 
Private conversations
Help Users
    Top