• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankandi Veror, Female Edition 2019!

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Lol
FB_IMG_1575825205646.jpg
 

MaYaDa

Don’t touch!
Si fillim veresije nuk ka, nese ja brekgrisem mos u afro hic ke kjo teme.

Tashi fillojme me prezantimin e mallit: :p

@Nicktjeter Si fillim mos u frikesoni nga avatari i saj, nese fitoni ankandin merrni vetem Nickun, pa ate kokeleshin qe o tu pi duhan. E keni vajze me bote qe studion galaktiken, pak kunjaxhie por pa qeder. Nese beni oferten e duhur merrni Nickun me gjithe teleskopin e saj dhurate.

@Legally_Sweet "Welcome to the candy shop"

@Monique Flokekuqja me humor te holle qe do ju zbukuroje diten me pamjen e saj e do ju largoj stresin.

@NGU Cokodhada Tetoves qe shkrin ne goje.

@Senseo "Xhandarja qe do te fuste ne shina cdo mashkull me nje jete te shthurur" :p

@Belaa Kjo vjen me gjysem cmimi se o me defekt, ka thy komen. Gjithsesi mos e merrni me frike se eshte ne gjendje pune.

@Dorina "Duke qendruar ne ballkonin e saj plot bollek e me kacurrelat siper kokes qe do ju bejne hije keni per ti thene vapes "Fakju". Di dhe te gatuaj fli.

@NeVertiti Femra perfekte per nje mashkull te varur nga alkoli. Do tju bej te lini alkolin e te deheni cdo dite me vargjet e saja.

@Amara_La_Negra Kete e keni open minded, mjafto ne darke te jeni je shtepi e diten bridhni ku te doni.

Sqarim: @iva refuzoj pjesemarrjen sepse eshte ne faze njohje me nje Lushnjar ndersa @Vajza ska mbushur moshen.

Çekiçin po ja le @Frank meqe nuk korruptohet lehte.

Good luck!
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Private conversations
Help Users
    Top