• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankes ndaj DarKSouL

Status
E mbyllur për postime të tjera.

N3VR1K

Antar Aktiv
[16:49] <+AL3XI> !op
[16:49] <Endri-fr> AL3XI ku je re gej
[16:49] * Shqiperia sets mode: +o AL3XI
[16:50] * Joins: tallim-lesht (javauser@FAEFAA68.6D3A606F.BC4FFA93.IP)
[16:50] * AL3XI sets mode: +b *!*@619B26C0.E12DFAEB.B5FCDD2C.IP
[16:50] <mancave> kush o ajo malokja qe e paska çmend ket burrin plak vlonjatin irreland mer ?
[16:50] * Joins: Leandra (0228ae6c@Chat-74267422.mibbit.com)
[16:50] * Joins: paguaj_per_f (javauser@756501E7.A1287495.F2B0CD48.IP)
[16:50] * AL3XI sets mode: -o AL3XI
[16:50] * Quits: Leandra (0228ae6c@Chat-74267422.mibbit.com) (Mirupafshim!)
[16:50] * Adler sets mode: +b tallim-lesht!*@*
[BAN për Nickun]: tallim-lesht
[16:50] * tallim-lesht was kicked by Adler (Nick I Papranueshem! Nderro Nick /nick <NewNick> Dhe Mund te futesh /join #shqiperia Shkodra=-=Script)
[16:50] * Adler sets mode: +b paguaj_per_f!*@*
[BAN për Nickun]: paguaj_per_f
[16:50] * paguaj_per_f was kicked by Adler (Nick I Papranueshem! Nderro Nick /nick <NewNick> Dhe Mund te futesh /join #shqiperia Shkodra=-=Script)
[16:50] * DarKSouL sets mode: +b *!*@9BD8615E.A1287495.F2B0CD48.IP
[BAN për Nickun]: Endri-fr
[16:50] <mancave> ka qe qepar ai i mjeri tuj sha pv i dukem si njona ktu
[16:50] <mancave> hahahahahaahahahaa
[16:50] * Joins: elsa (Fv.Chat@CEC91FEB.5C84C22A.DA3CF0A4.IP)
[16:50] <+AL3XI> Endri-fr
[16:50] * Joins: kurti (Meemira@Chat-AEE94E.fbx.proxad.net)
[16:50] <+AL3XI> ome
[16:50] <+AL3XI> gjall
[16:50] <mancave> endri sa mir i njifke kto mer
[16:50] * Joins: mariglena (5bbb7362@Chat-9CEC8913.mibbit.com)
[16:50] <mancave> hahahahhahahahaha
[16:50] <+AL3XI> ee
[16:50] <+HackeD> Endri-fr Kush E Ka Pas 1 Nick JaPoNeZ ?
[16:50] * Joins: ylberi (Bisedo@Chat-7C7B5CD8.retail.telecomitalia.it)
[16:50] <VLONJATIIIRELAND> mancvare qenke felliqesir chati dhe shqipweria moj gabele pa bukse
[16:50] * DarKSouL sets mode: +b *!*4f61009e@*.mibbit.com
[BAN për Nickun]: VLONJATIIIRELAND
[16:50] <mancave> hahahhahahahahahahha
[16:50] * Quits: mariglena (5bbb7362@Chat-9CEC8913.mibbit.com) (Mirupafshim!)
[16:50] * Joins: Amaro (JavaUser@176281CC.7DCC0CE7.F5DE9849.IP)
[16:50] <mancave> shi prap ky re
[16:50] <mancave> haahahahhahaha
[16:50] * Joins: tonipr31 (b45e57c2@Chat-74267422.mibbit.com)
[16:50] * Joins: mariglena (5bbb7362@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com)
[16:50] * Joins: a-cun-yll-tr1 (javauser@72C9B7C3.11660769.3B3C2DA4.IP)
[16:50] * Quits: pas-tr (javauser@4E2BFF16.11660769.3B3C2DA4.IP) (Client exited)
[16:50] * Shqiperia sets mode: +o AL3XI
[16:51] -Shqiperia:#shqiperia- OP command used for AL3XI by AL3XI
[16:51] * Joins: strong (strong@69C16C90.3F30CBF1.D67112FF.IP)
[16:51] * Joins: Frida (Bisedo@Chat-5F71530.on3.ontelecoms.gr)
[16:51] * Quits: dea (javauser@D9229421.A1287495.F2B0CD48.IP) (Ping timeout)
[16:51] * Quits: tetovari-dyzelldorf (Music2@Chat-6F174EB8.dip.t-dialin.net) (Broken pipe)
[16:51] * AL3XI sets mode: -bbb *!*4f61009e@*.mibbit.com Qiresi_me_matrapik!*@* k-a-r-madhi!*@*
[UNBAN për Nickun]: VLONJATIIIRELAND
[16:51] * Quits: estela (d9159cb8@Chat-CE2C9BFF.mibbit.com) (Mirupafshim!)
[16:51] <Endri-fr> HackeD se maj mend pse ?
»»» Info: Nuk mund te dergoni ne Kanal (#shqiperia)
[16:51] * Quits: Babi (c2e69b94@Chat-9CEC8913.mibbit.com) (Mirupafshim!)
[16:51] * Endri-fr pse me duket sikur po bojn flode ?? :D
»»» Info: Nuk mund te dergoni ne Kanal (#shqiperia)
[16:51] * eniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii is now known as enushjaaaaaaaaa
[16:51] * Quits: a-cun-yll-tr (javauser@72C9B7C3.11660769.3B3C2DA4.IP) (Ping timeout)
* Retrieving #shqiperia modes...
[16:51] * Joins: dona (javauser@7736A745.C275854F.424A33DC.IP)
[16:51] <+HackeD> !seen Grosha
[16:51] * Adler sets mode: -bb paguaj_per_f!*@* tallim-lesht!*@*
[16:51] * Quits: tesa (Meemira@84C87655.87901420.9AAC9BBF.IP) (Mirupafshim!)
[16:51] * Quits: gallatasaray (gallatasar@D310A636.7DCC0CE7.F5DE9849.IP) (Connection reset by peer)
[16:52] <+HackeD> O Botus O Ligen Mos Fol Me Notice
[16:52] * Quits: santiago (javauser@1E26F96.87223B9E.3B3C2DA4.IP) (Client exited)
[16:52] <+HackeD> -_-
[16:52] <mancave> haahahahahahahaa
[16:52] * Quits: mariglena (5bbb7362@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com) (Mirupafshim!)
[16:52] * enushjaaaaaaaaa is now known as eniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
[16:52] <Frida> Pershendetje
[16:52] * Joins: sulo (javauser@7B283539.1BF27823.F2B0CD48.IP)
[16:52] * Quits: tonipr31 (b45e57c2@Chat-74267422.mibbit.com) (Mirupafshim!)
[16:52] <mancave> hi frida
[16:52] * Joins: PabloEscobari (Meemira@69DED63B.3D9E01A4.96036B48.IP)
[16:52] * Joins: astriti_ger (Meemira@84C87655.87901420.9AAC9BBF.IP)
[16:52] * Joins: ljun (ljun@BD34E7BB.96AC70DA.B5FCDD2C.IP)
[16:52] <landii> ckm frida
[16:52] <Frida> hi
[16:52] <+HackeD> Frida Na Shpija T'gjithe Mire ?
[16:52] <+HackeD> Lol.
[16:52] * Quits: F-tr (F-tr@CA88295B.1FD8E6AC.EE9D4AAF.IP) (Mirupafshim!)
[16:52] <mancave> frida ke nai mendje per mundje kineze ?
[16:52] * Joins: far_2_good (Meemira@Chat-C7674DB8.hsd1.nj.comcast.net)
[16:52] <Frida> ju mire
[16:52] * Quits: Alb4499 (4f6a6de9@Chat-4DCCF5FD.mibbit.com) (Mirupafshim!)
[16:53] <Endri-fr> Adler
[16:53] <Endri-fr> mbo 1 kafe te omel
[16:54] <+HackeD> Frida Ka Ca Dit Qe Ky Endri-fr
[16:54] <+HackeD> Nuk Esht Mire
[16:54] * Joins: live (javauser@Chat-1D0282FD.bstnma.east.verizon.net)
[16:54] <+HackeD> I Bo Dot Gjo Ti
[16:54] <+HackeD> :S
[16:54] * Quits: Adi_el (Juventini@EE90F914.435258EE.F2B0CD48.IP) (Ping timeout)
[16:54] <PabloEscobari> Pershendetje per te gjith ..
[16:54] <landii> jo keq
»»» Info: Nuk mund te dergoni ne Kanal (#shqiperia)
[16:54] <mancave> landii kush tpyti ty mer
»»» Info: Nuk mund te dergoni ne Kanal (#shqiperia)
[16:54] <BARACK_OBAMA> e pat ate grkun e ndyre mbrem?
[16:54] * Joins: eljo (i_miri_per@1AEB54D3.810295F9.F2B0CD48.IP)
[16:54] <landii> pse manca
[16:54] * Quits: Yasmina (Fv.Chat@10347ABA.DC946238.3E211BC9.IP) (Broken pipe)
[16:54] * Joins: `Askushi` (relax@2BD6DF90.487BE70.BC4FFA93.IP)
[16:54] * Joins: a-cun-yll-tr (javauser@4E2BFF16.11660769.3B3C2DA4.IP)
[16:54] <mancave> barak greku prap me i bardh se ti re negro
[16:54] * Joins: User_4454 (Meemira@Chat-D2A14449.evansmotorworks.com)
[16:54] <Frida> mancave,po ti do ndoje grusht dhembve te shkoje <censored> kembve
[16:54] <mancave> frida boke grusht lal ?
[16:54] <mancave> me fal
[16:54] <mancave> burnesh
[16:54] <mancave> se boj mo
[16:54] -> -DarKSouL- hiq ban re se te martova me nai gej
[16:54] <BARACK_OBAMA> ju doni grekun e jo negron
[16:54] <BARACK_OBAMA> shae on u
[16:54] * Shqiperia sets mode: +v CoNtRoLeR
[16:54] -Shqiperia:#shqiperia- Komanda e VOICE e perdorur per CoNtRoLeR nga AL3XI.
[16:54] * Quits: strong (strong@69C16C90.3F30CBF1.D67112FF.IP) (Mirupafshim!)
[16:54] * Joins: strong (strong@69C16C90.3F30CBF1.D67112FF.IP)
[16:54] * Joins: SUPERMAN (javauser@F5323EC6.CDA4E02C.EE9D4AAF.IP)
[16:54] * Joins: alban (Music2@DFC5DED.E8E101EA.98421D09.IP)
[16:54] <+HackeD> ¤¤¤|16:54|¤ -Shqiperia:#shqiperia- Komanda E VOICE E Perdorur Per CoNtRoLeR Nga AL3XI.
[16:55] <+HackeD> Heu Heu
[16:55] * Quits: djali_do_leke (javauser@5D86EEA2.11660769.3B3C2DA4.IP) (Client exited)
[16:55] * Disconnected
[16:55] * Attempting to rejoin channel #shqiperia

[16:55] * You were killed by DarKSouL (I.Dont.Give.A.Damn.Thing.About.Your.vHost.uS!DarKSouL (Proxy/Clone/Sulme/Abuzime/Flood ؛»[ذمRkNesS]؛[§©®i‏T]«؛ [Kill Nr: 22]))
[16:55] Closing Link: Endri-fr[79.106.109.208] DarKSouL ([AlbTeam.Albnetwork.net] Local kill by DarKSouL (Proxy/Clone/Sulme/Abuzime/Flood ؛»[ذمRkNesS]؛[§©®i‏T]«؛ [Kill Nr: 22]))
[16:55] * Disconnected


NUK E KUPTOJ CKA KY QE KAPET KUR UN SI DREJTOHEM KETIJ, DHE DO TE DOJA SHUM QE KJO ANKES TE MERRET PARASYSH SEPSE NUK ESHTE HERA E PARE QE E BEN E KA BER DISA HERE DHE UN E KAM TOLERUAR SEPSE KEMI PAS KOFIDENCA POR ARRITA ATY KU NUK MUND TA KEM ME DURIM KETE DUKE PATUR ACCESS DHE DUKE U MBURRUR ME ATE.
 

DarKSouL

AlbNetwork CSOps
Titulli: Ankes ndaj DarKSouL

Logset ne #Shqiperia meqe kta tipat bejn ankes dhe nxjerrin si logse vetem ato qe u intereson:

(16:35:48) <+HackeD> Endri-fr Pse Se Bo 1 Ankese Ti
(16:35:48) <+HackeD> Er
(16:35:53) <+HackeD> Shtyjm
(16:35:53) <+HackeD> Kohen
(16:35:57) <+HackeD> Me Noi Admin
(16:35:58) <+HackeD> :p
(16:36:05) <+Endri-fr> ca ankesa mer
(16:36:14) <+Endri-fr> kta gjith barbona jan
(16:36:19) DarKSouL Vendosi Mode -v Endri-fr
(16:36:21) DarKSouL Vendosi Mode +b *!*@9BD8615E.A1287495.F2B0CD48.IP
(16:36:21) [Mori Ban] Endri-fr
(16:43:53) DarKSouL Vendosi Mode -b *!*@9BD8615E.A1287495.F2B0CD48.IP
(16:43:53) [Iu Hoq Ban] Endri-fr
(16:44:39) <Endri-fr> HackeD kujdes se po te hapet
(16:44:48) <+HackeD> Endri-fr Kush Re /(16:44:54) <Endri-fr> darka pra
(16:48:18) Adler Vendosi Mode +v Endri-fr
(16:48:25) <+Endri-fr> Adler ooo kellir :p
(16:48:29) <+Endri-fr> o <censored> :S (Se car do te thote me <censored> vetem ky e di)
(16:48:50) DarKSouL Vendosi Mode -v Endri-fr
(16:56:05) -Endri-fr- hiq ban re se te martova me nai gej (tani con notice me heq banin, po ka 1 menyr shum te mire komunikimi)

Dhe un fund vjen kill per terheqje vemendjeje pasi i kisha hequr dhe ban
(16:54:18) <Endri-fr> [16:50] * DarKSouL sets mode: +b *!*@9BD8615E.A1287495.F2B0CD48.IP
(16:54:19) <Endri-fr> [BAN për Nickun]: Endri-fr
(16:54:23) <Endri-fr> si i ke hallet ?
(16:54:31) <DarKSouL> rregullo fjalorin ti ate bej
(16:54:42) <Endri-fr> e bone radh te par s`thash gjo
(16:54:52) <Endri-fr> ksaj radhe sta pertoj ankesen ne forum
(16:54:53) <Endri-fr> po bej kujdes
(16:56:08) <DarKSouL> boje mer
(16:56:22) <DarKSouL> per sa koh tjesh kaq vk ti se rruj per ankesat e tua
(16:56:25) <Endri-fr> po e bona un kujdes!
(16:56:28) <Endri-fr> se fluturo(16:56:33) Endri-fr (ParajsaCha@9BD8615E.A1287495.F2B0CD48.IP) Doli Nga Serveri Me Arsyen ([AlbTeam.Albnetwork.net] Local kill by DarKSouL (Proxy/Clone/Sulme/Abuzime/Flood ؛»[ذمRkNesS]؛[§©®i‏T]«؛ [Kill Nr: 22]))
Jam un ai qe te ka toleru 1000 her ty, jam un ai qe ka be 1 sy qorr, por jo ti po asnji ska shans me mfol mu ne ate menyr, dhe aq me pak me mbo presion. Kshuqe heren tjeter ik kontrollo veten, dhe kur tjesh ti ne rregull, atehere hajde kerku ktu drejtsi.

Shnet se u bot tbezdisshem me kto ankesa pa piken e lidhjes.
 

DarKSouL

AlbNetwork CSOps
Titulli: Ankes ndaj DarKSouL

dhe dicka se harrova, ti nuk ke kofidenca me mua, ti thjesht je interesaxhi, dhe godet vetem aty ku te preken interesat e tua.
Kalofsh bukur
 

N3VR1K

Antar Aktiv
Titulli: Ankes ndaj DarKSouL

ouuu interes? c`far interesi kam te ty po me mban me buk apo po me jep lek ti mua kshu qe te kem interes ? pastaj kjo eshte biseda e par per kete nuk thash gje por ajo qe kam postu un eshte bised mbas 15 minutash me von pasi kishe heq dhe ban shife mir ke ven ban per her te 2-ta pa lidhje fare shife mir logs dhe oraret ;)
pastaj nje Ircop nuk duhet te ket kete fjalor si ky <DarKSouL> per sa koh tjesh kaq vk ti se rruj per ankesat e tua
shifi mir oraret kjo eshte e para qe ke ven ban
(16:36:21) DarKSouL Vendosi Mode +b *!*@9BD8615E.A1287495.F2B0CD48.IP
dhe kjo eshte e dyta qe kam postu un
[16:50] * DarKSouL sets mode: +b *!*@9BD8615E.A1287495.F2B0CD48.IP
[BAN për Nickun]: Endri-fr
 

N3VR1K

Antar Aktiv
Titulli: Ankes ndaj DarKSouL

ouuu interes? c`far interesi kam te ty po me mban me buk apo po me jep lek ti mua kshu qe te kem interes ? pastaj kjo eshte biseda e par per kete nuk thash gje por ajo qe kam postu un eshte bised mbas 15 minutash me von pasi kishe heq dhe ban shife mir ke ven ban per her te 2-ta pa lidhje fare shife mir logs dhe oraret ;)
pastaj nje Ircop nuk duhet te ket kete fjalor si ky <DarKSouL> per sa koh tjesh kaq vk ti se rruj per ankesat e tua
shifi mir oraret kjo eshte e para qe ke ven ban
(16:36:21) DarKSouL Vendosi Mode +b *!*@9BD8615E.A1287495.F2B0CD48.IP
dhe kjo eshte e dyta qe kam postu un
[16:50] * DarKSouL sets mode: +b *!*@9BD8615E.A1287495.F2B0CD48.IP
[BAN për Nickun]: Endri-fr
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top