• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankes per Amour

Status
E mbyllur për postime të tjera.
E dim te gjith që sipas rregullores kur dy persona jan duke u zen ose edhe duke bere shaka edhe perdorin fjalor jo te pershatshem ne main ndeshkoen me ban ....Dhe është kundra rregullores te vesh ban njerit edhe tjetrin ta mbash me hater ose ku di un se çfarë mardheniesh ka Zonaj ne fjal me kte që nuk i ve ban ... Ja logset e mainit

[18:23] <PHEN0MENAL> ASSO zoti pedush
[18:23] <PHEN0MENAL> ktu qenke
[18:23] Doli/Exit: entourage (Bisedo@Chat-7125F9FA.access.telenet.be) (Client exited)
[18:23] <PHEN0MENAL> :p
[18:23] <@Kila> Apsara Epo Mundohemi Nganje Cik :p
[18:23] <ZAFIR-ZAFALLI> Kila
[18:23] Amour Ndryshoj Mode: +b PHEN0MENAL!*@*
[Ndeshkuar]: PHEN0MENAL
Ndeshkim Drejtuar Ju!!! (PHEN0MENAL!*@*)
[18:23] <+Apsara> lol
[18:23] <ASSO> <PHEN0MENAL> ktu Z.oti Pedofil
[18:23] <ASSO> ahahahahaha
[18:23] <ASSO> :D:D
[18:23] * Wow PaU Pau
[18:23] <ASSO> La Nam i ziu:p
[18:23] <@Kila> [SWAT] Mendoj Se Sdo E Kem Te Veshtir Po Te Dua
[18:23] <@Kila> :)
[18:24] <Alb26283> hiiiiiiii
[18:24] <Biseduesi_tr> sa mire ndonjeher Idiotet e kan një temire
[18:24] <Biseduesi_tr> te rrisin durimin
[18:24] <Biseduesi_tr> :)
[18:24] <ASSO> <Biseduesi_tr> ORE MAMA
[18:24] <ASSO> Q,,,,
[18:24] <ASSO> Ckemi
[18:24] Hyri: djali-simpatik (javauser@B19A4C21.C275854F.424A33DC.IP)
[18:24] <ASSO> Pse Uk Flet
[18:24] <Wow> Biseduesi_tr ti je shembulli tipik i nji gay
[18:24] <ASSO> Tka Ngel qefi me babin:p
[18:24] <Wow> Bje nsy direkt
Ky vazhdon akoma duke ofenduar edhe Zonja si ve akoma ban u detyrua nji oper te vej ban per fjalor... Edhe me e bukura shifni si ca shpjegimi jep ke ndihma ....[18:25] <@Amour> Pershendetje PHEN0MENAL Me se mund t'ju ndihmojme?
[18:25] <+PHEN0MENAL> [18:23] <PHEN0MENAL> ASSO zoti pedush
[18:25] <+PHEN0MENAL> [18:23] <PHEN0MENAL> ktu qenke
[18:25] <+PHEN0MENAL> [18:23] Doli/Exit: entourage (Bisedo@Chat-7125F9FA.access.telenet.be) (Client exited)
[18:25] <+PHEN0MENAL> [18:23] <PHEN0MENAL> :p
[18:25] <+PHEN0MENAL> [18:23] <@Kila> Apsara Epo Mundohemi Nganje Cik :p
[18:25] <+PHEN0MENAL> [18:23] <ZAFIR-ZAFALLI> Kila
[18:25] <+PHEN0MENAL> [18:23] Amour Ndryshoj Mode: +b PHEN0MENAL!*@*
[18:25] <+PHEN0MENAL> [Ndeshkuar]: PHEN0MENAL
[18:25] <+PHEN0MENAL> Ndeshkim Drejtuar Ju!!! (PHEN0MENAL!*@*)
[18:25] <+PHEN0MENAL> [18:23] <ASSO> <PHEN0MENAL> ktu Z.oti Pedofil
[18:25] <+PHEN0MENAL> [18:23] <ASSO> ahahahahaha
[18:25] <+PHEN0MENAL> [18:23] <ASSO> :D:D
[18:25] <@Amour> [18:23] <PHEN0MENAL> ASSO zoti pedush
[18:25] <@Amour> [18:23] <PHEN0MENAL> ktu qenke
[18:25] <@Amour> po ?
[18:25] <+PHEN0MENAL> ky pse smerr ban ?
[18:25] <@Amour> je ti që e ofendove
[18:25] <@Amour> keshtu që prit kohen
[18:25] <+PHEN0MENAL> ou
[18:25] <@Amour> part
[18:25] <+PHEN0MENAL> qekur kshu
[18:25] <+PHEN0MENAL> po te ofendojn te tjeret
[18:25] <+PHEN0MENAL> je i lire te ofendosh ?
[18:26] <@Amour> ore je ti që ofendove djale
[18:26] <+PHEN0MENAL> kshu qenka sipas teje?
[18:26] <@Amour> a te ka ofenduar me siper?
[18:26] <+PHEN0MENAL> meqe ofendova un
[18:26] <+PHEN0MENAL> ai smerr ban
[18:26] <@Amour> ti e provokove ne ofendim
[18:26] <+PHEN0MENAL> se ofendoi ?
[18:26] <@Amour> bej part prit kohen
[18:26] <+PHEN0MENAL> ok se sqaroet
[18:26] <+PHEN0MENAL> ne forum
[18:26] <@Amour> dhe kujdes here tjeter
[18:26] <+PHEN0MENAL> me mire kjo
[18:26] <+PHEN0MENAL> .)
[18:26] <@Amour> ok shko ;)
[18:26] Amour Ndryshoj Mode: +b PHEN0MENAL!*@*
[Ndeshkuar]: PHEN0MENAL
Ndeshkim Drejtuar Ju!!! (PHEN0MENAL!*@*)
[18:26] Ju U Nxoret Nga Amour (Nuk lejohet te qendroni ne #Ndihme)
You are banned from #Ndihme


Sipas ksaj zonjes ktu i bie që ke shajn mund ti kthej pergjigje edhe duke i shar te tjeter sepse e provokuan ... Dmth që useri qenka i justifikuar te shaj edhe smerr ban sepse e paskan provokuar...

Un sdi ca shpjegimi ti jap ksaj sjellje , edhe meqe skishte Sop online vendosa te hidhja logset ktu , Sop-at mund te gjykojn vet tani sipas rregullores.
 

limonade

Antar Aktiv
Titulli: Ankes per Amour

Ke harruar te shtosh dhe kete :)

[18:23] * Amour sets mode: +b PHEN0MENAL!*@*
[18:23] <+Apsara> lol
[18:23] <ASSO> <PHEN0MENAL> ktu Z.oti Pedofil
[18:23] <ASSO> ahahahahaha
[18:23] <ASSO> :D:D
[18:23] * Wow PaU Pau
[18:23] <ASSO> La Nam i ziu:p
[18:23] <@Kila> [SWAT] Mendoj Se Sdo E Kem Te Veshtir Po Te Dua
[18:23] <@Kila> :)
[18:23] <Alb26283> hiiiiiiii
[18:23] <Biseduesi_tr> sa mire ndonjeher Idiotet e kan një temire
[18:23] <Biseduesi_tr> te rrisin durimin
[18:23] <Biseduesi_tr> :)
[18:23] <ASSO> <Biseduesi_tr> ORE MAMA
[18:23] <ASSO> Q,,,,
[18:23] <ASSO> Ckemi
* djali-simpatik hyri tek #shqiperia ==> [javauser@B19A4C21.C275854F.424A33DC.IP]
[18:23] <ASSO> Pse Uk Flet
[18:23] <Wow> Biseduesi_tr ti je shembulli tipik i nji gay
[18:24] <ASSO> Tka Ngel qefi me babin:p
[18:24] <Wow> Bje nsy direkt
* Liana hyri tek #shqiperia ==> [javauser@97D5C8EF.8BDE3B07.E910CF44.IP]
[18:24] <Wow> që ne germen e par që shkrun
[18:24] * Kerveros sets mode: +b ASSO!*@*


Nderkohe që une isha duke bere banin tend kolegu im e beri ate ;).. kalofsh sa me mire ne vazhdim
ti je bere ban ne: [18:23] ai ne: [18:24]
Fundjave te bukur Lucingolo :)
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Ankes per Amour

Per mendimin tim sipas ketyre Logseve Kan Faj Te Dy Palet Edhe Ju PHEN0MENAL Edhe Amour Po Ashtu!! Edhe Pse Ti Vet PHEN0MENAL Sduhet Te Kesh Keto Inate Se Ti Merr Ban Dhe Ai Tjetri Jo Dhe Aq Me Teper që Provokimi Ka Filluar Pikerisht Nga Vete Ju...Mbaj Pergjegjesi Per Veten Tende Dhe Mos U Mundo Te Kesh Inate Se Pse Une Kshu Ai Tjetri Jo, Jane Veprime Te Pallogjikshme Sipas Mendimit Tim!! Kshuqe Here Tjeter Mbaj Pergjegjesi Per çfarë Thua Dhe Jo Inate Per Userat E Tjere....Dhe Amour Po Ashtu Do I Terhiqet Vemendje Per Kete Gje!! Gjithe Te Mirat!
 
Titulli: Ankes per Amour

Ideja e postimit ishte që Operatori ti vej ban te gjithve kur ofendojn jo vetem atij që do spo them un se skisha faj po konkluzioni është që rregullat jan per te gjith njesoj edhe ban është njisoj per te gjith.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ankes per Amour

Thjesht dua te vendos theksin edhe 1 here mbi uljen e toneve te arogances, ngritjen e durimit dhe sqarimit te detajuar per te gjith userat, te vjeter apo te rinj, problematik apo jo te tille.
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Ankes per Amour

Ky diskutim duhet te jet midis atije që mendon që po i behet e padrejt dhe te jepet shpjegim nga stafi sop dhe personat e tjer nese kan mundesi mos te perzihen ne kete teme


Tema Mbyllet Ktu.....


Me Rrespekt Mbreti.....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top