• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankes Per Juliani It

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NaStyBoy

Antar Aktiv
(13:05:03) * aleksus sets mode: +v NastyBoy
(13:05:04) <@aleksus> Mir Se Erdhe Në Kanalin #Ndihme ..Me Se Mund Tju Ndihmoj?! ,,,,,,,,,,, :)) ->[ NastyBoy ]<-
(13:05:12) <+NastyBoy> aleksus Pershendetje
(13:05:19) <+NastyBoy> Mund ta di arsyen e keti banit
(13:05:28) <@aleksus> e cilit..?
(13:05:40) <+NastyBoy> (12:54:13) * JULIAN_IT sets mode: +b NastyBoy!*@*
(13:05:40) <+NastyBoy> ?
(13:06:09) <+NastyBoy> (12:53:01) <NastyBoy> Anisa rri aty tani si lepur
(13:06:09) <+NastyBoy> (12:53:04) <NastyBoy> hajt mos u ngjo
(13:06:09) <+NastyBoy> (12:53:04) <NastyBoy> :p
(13:06:09) <+NastyBoy> (12:53:07) <NastyBoy> u bone ti ger ger
(13:06:09) <+NastyBoy> (12:53:07) <NastyBoy> :p
(13:06:09) <+NastyBoy> (12:53:16) <KaTuRi> NastyBoy i fute xixa ti
(13:06:09) <+NastyBoy> (12:53:23) <KaTuRi> ene e hengren ato banin
(13:06:09) <+NastyBoy> (12:53:24) <KaTuRi> :)
(13:06:09) <+NastyBoy> (12:53:26) <NastyBoy> lol
(13:06:09) <+NastyBoy> (12:53:28) <NastyBoy> mvje keq
(13:06:09) <+NastyBoy> (12:53:29) <NastyBoy> ;d
(13:06:32) <@aleksus> arsye grindje ne main.
(13:06:35) <+NastyBoy> (12:53:38) * Shqiperia sets mode: -o Pr3mtusi
(13:06:35) <+NastyBoy> (12:53:38) -Shqiperia:#Shqiperia- DEOP command used for Pr3mtusi by Pr3mtusi
(13:06:35) <+NastyBoy> (12:53:38) * Joins: besii (Tiranachat@1058A698.BF82080B.D5D0C96D.IP)
(13:06:35) <+NastyBoy> (12:53:39) * Joins: kerkoj_femer (javauser@27084986.133DAB68.CD17C98E.IP)
(13:06:35) <+NastyBoy> (12:53:56) <edjon-joni> Sean Paul - Got 2 Luv U Ft. Alexis Jordan [Official Music Video] - YouTube
(13:06:35) <+NastyBoy> (12:53:58) <Spy> Youtube Title: "Sean Paul - Got 2 Luv U Ft. Alexis Jordan [Official Music Video]"
(13:06:35) <+NastyBoy> (12:54:00) * Joins: gazi (javauser@DC79FA74.6B1A3AE5.C9A6D5C8.IP)
(13:06:35) <+NastyBoy> (12:54:01) * NastyBoy lepin Anisa per qef se esht e lidhur e ska ca bo ;:D
(13:06:35) <+NastyBoy> (12:54:08) <KaTuRi> slap HackeD me Piktura
(13:06:35) <+NastyBoy> (12:54:13) * JULIAN_IT sets mode: +b NastyBoy!*@*
(13:07:28) <+NastyBoy> aleksus se shof te arsyeshme si justifikim aq me teper skishte arsye pse te bente +b
(13:07:31) <+NastyBoy> se skishte ofendim
(13:07:36) <@aleksus> NastyBoy
(13:07:44) <+NastyBoy> Me thuaj
(13:07:50) <@aleksus> 1- ti je i liruar nga bani dhe vjen me u gric...
(13:08:01) <+NastyBoy> Pavarsisht se jam i liruar nga Bani
(13:08:02) <@JULIAN_IT> aleksus
(13:08:07) <@JULIAN_IT> aleksus mos u loth kot
(13:08:08) <+NastyBoy> Se kuptoj pse ve ban Pa arsye
(13:08:11) <@JULIAN_IT> se ky do muhabet
(13:08:11) <+NastyBoy> se sesht hera e pare..
(13:08:24) <@JULIAN_IT> NastyBoy
(13:08:28) <@JULIAN_IT> mendou cik mir
(13:08:31) <@JULIAN_IT> pse more ban
(13:08:36) <@JULIAN_IT> e leri furcat
(13:08:37) <+NastyBoy> Per ca i dashur JULIAN_IT te mendohem?
(13:08:38) <@JULIAN_IT> se per furca
(13:08:44) <@JULIAN_IT> jemi cikm me para se tya
(13:08:44) <+NastyBoy> Jo ska furca se jan gjerat sheshit
(13:08:46) <+NastyBoy> lexo mir aty
(13:08:47) <+NastyBoy> cesht then
(13:08:53) <+NastyBoy> e ma shpejgo arsyen e Banit
(13:09:00) <+NastyBoy> ta di edhe un heres tjeter mos t aperseris gabimin
(13:09:00) <@JULIAN_IT> un ste vura ban per keto
(13:09:02) <+NastyBoy> Mundesh?
(13:09:03) <@JULIAN_IT> ta perseris
(13:09:05) <@JULIAN_IT> leri furcat
(13:09:16) <@JULIAN_IT> po ja per ate
(13:09:21) <@JULIAN_IT> lepin
(13:09:23) <@JULIAN_IT> ku je ketu ti
(13:09:28) <+NastyBoy> me thuaj arsyen e banit
(13:09:31) <+NastyBoy> Lepin?
(13:09:37) <@JULIAN_IT> nese do me gjet na një nga ato te semaforit
(13:09:38) <+NastyBoy> pse cte keqe ka fjala lepi o zotri
(13:09:41) <@JULIAN_IT> ik tek semafori
(13:09:45) <@JULIAN_IT> jo main ato vargje
(13:09:49) <@JULIAN_IT> aq te bukura
(13:09:51) <+NastyBoy> o zotri edhe i her po te them
(13:09:55) <+NastyBoy> cte keqe ka fjala lepin ne main?
(13:09:56) <+Recognized> JULIAN_IT qa dmth lepi mer
(13:09:56) <+Recognized> ?
(13:09:59) * +NastyBoy lepin akullore
(13:10:04) * +NastyBoy lepin lepirse
(13:10:07) <+NastyBoy> slejohet?
(13:10:10) <+NastyBoy> ma shpejgo pak?
(13:10:35) <+NastyBoy> JULIAN_IT me thuaj ?

KY ZOTRI ME THOT MUA SE është E NDALUAR TE LEPIJ AKULLORE LEPIRSE E GJERA TJERA NE MAIN KU SKA NDONJ GJE PER TU OFENDUAR? Se shof te arsyeshme Si justifikim e Skam degjuar ndonj here me pare ce te mos lepij apo ha ne mian? Por por..Mbas Disa minutash Vones me jep një pergjigje dhe një kb ce ska prap arsye pse te me ncjerr nga Kanali Pa me sqaruar

(13:12:32) <+NastyBoy> JULIAN_IT ska ndonj filozofi te madhe per tu mendu e per te gjet arsye te forta per arsyen e banit
(13:12:38) <+NastyBoy> po me jep pergjigje per arsyen
(13:13:19) <@JULIAN_IT> ere se sisha ketu
(13:13:21) <@JULIAN_IT> se po merresha
(13:13:23) <@JULIAN_IT> me sherbimet
(13:13:25) <@JULIAN_IT> ca ka
(13:13:28) <+NastyBoy> Si ca ka ?
(13:13:36) <+NastyBoy> maro pun ketu 1 her po jep ndihme pastaj jep atje
(13:13:40) <+NastyBoy> si prita un te presin edhe te tjeret
(13:13:41) <@JULIAN_IT> po pra ca ka ta perseris furcat leri
(13:13:46) <@JULIAN_IT> se dim cik me shum se tya
(13:13:47) <@JULIAN_IT> per furca
(13:14:05) <+NastyBoy> O Shum mir me behet qefi ce sje me tmeta e je i shkatht
(13:14:09) <+NastyBoy> po ku i ke furcat ketu
(13:14:30) <@JULIAN_IT> ore troc muhabeti nese te ka vajt ne tru per na një femer ik tek semafori e jo main
(13:14:41) <@JULIAN_IT> leri ne main ato vargje
(13:14:43) <+NastyBoy> o po s`hy ktu per femer o amiko
(13:14:44) <@JULIAN_IT> te bukura
(13:14:47) <+NastyBoy> ne main mund te lepi ca do
(13:14:54) <+NastyBoy> akullore lepirse shqiperin Recognized
(13:14:56) <+NastyBoy> e ca do ?
(13:15:00) <+NastyBoy> pse sesht e lejuar?
(13:15:10) <@JULIAN_IT> po futu per ca tet doj qefi sme intereson hic un te them ne main leri ato vargje kaq
(13:15:20) <+NastyBoy> ui ue ua
(13:15:22) <+NastyBoy> na fiksove
(13:15:23) <@JULIAN_IT> o NastyBoy
(13:15:31) <@JULIAN_IT> ti dashke muhabet
(13:15:31) <+NastyBoy> O ZOTRI CA TKEQE KA FJALA LEPIN AKULLORE LEPIRSE ?
(13:15:33) <@JULIAN_IT> ke gje tj
(13:15:34) <+NastyBoy> jo mer zotri
(13:15:38) <+NastyBoy> du arsyen nga ti
(13:15:41) <+NastyBoy> se muhabet kam ku bej un
(13:15:46) * JULIAN_IT sets mode: +b *!*@Tmerrem.Me.Ty
[Ban Per Nick]: NastyBoy
(13:15:46) * You were kicked by JULIAN_IT (Nuk Jemi Per Parkim Nicku.ne #ndihme Shqiperia Per Chat ..!! -=( Kick Nr:676 )=-)
(13:15:46) * Attempting to rejoin channel #ndihme
Info: Jeni te perjashtuar nga #ndihme

A Ka ndonj Ircop Admin Root Admin te ma shpejgoj Pak Arsyen e keti Bani dhe arsyen ce me jep Juliani ??
 

NaStyBoy

Antar Aktiv
Pe: Ankes Per Juliani It

kur te kalojn naj admin ktej ta mbyllin sepse u sraqume mes njeri tjetrit flm :)
 

seyfert

Antar Aktiv
Titulli: Ankes Per Juliani It

Prit gomar te mbi bar. NastyBoy sa i besdisshem që je bo, rri mire se je kandidat per aop. Juliani_it ka te drejte mos lepij akullore ne main se te bo dom per shendetin :p
 

NaStyBoy

Antar Aktiv
Pe: Ankes Per Juliani It

ene seyfert ca dmth ajo kandidat per aop se duhet ti them ehe ktyne per cdo gje e ? lol

kto thyfshin qafen per mu :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top