• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankes Per Sop-at

Status
E mbyllur për postime të tjera.

SPiDeR

Antarë
Pershendetje Stafi Albnetwork!
Kisha 1 vrejte per sop-at .. Ipni 1 shpjegim..Flm
-----------------------------------------------------------------
[NickServ]: PuRo_FiErAkE è VIP ne
[NickServ]: Ora di registrazione: Gio 17 Gen 2013 - 10:23:17 UTC
[NickServ]: Ultimo messaggio di quit: Client exited
------------------------------------------------------------------
Si na u beka "PuRo_FiErAkE" me access ne staff 1 muaj nick te rregjistruar?
Se di nese ju sop-at veproni si tju doj juve qefi
apo keni ndo 1 interes... une si [SPIDER][MAN] si kam njot keto rregulla dhe pse kam mbi 6 vjet ne Chat
--- Dhe duke ndenjur ne chat kaq vite dhe duke ndenjur aty dit me dit..
Dhe Ju Sop-at vepruat per mua duke heq access permanent gje që nuk është par dhe nuk kam degjuar ndo 1 her Aty!
Permanen hiqet ai person që dallohet si problematik ne staff dhe fllodist...
Juve me njofni mir se kush jam nese keni ndo 1 Inat Personal Hec ma Thoni Ne Prv E jo Te Veproni Duke Me Heq Access!
Flm per Mirkuptimin KLM!
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ankes Per Sop-at

Persh SPiDeR, 1 nuk te takon fare te meresh me stafin Sop, 2 acc jot esht heq por mos aktivizim ne dhomat kryesore #shqiperia & #ndihme, 3 je user i vjeter por nuk do te thot që te mbas acc per bukuri cdo kush që nuk tregon një interes ngaj acc që i esht dhen lajmerohet dhe nese ska një reagim HIQET, 4 per nick PuRo_FiErAkE nuk kam te drejt te jap info ty sesi esht shtuar dhe mos u merni me hap tema kot sepse nuk fitoni asgje thjesht tregoni veten kaq kisha.

Gjith te mirat.
 

SPiDeR

Antarë
Titulli: Ankes Per Sop-at

Persh Cun_Shijaku,
1: E kam te drejten sepse kam qen staff Ok, Edhe mesoje dhe Pse nuk e dije!
2: Access nuk Hiqet permanent per Mos Qenje aktivizimi Dhe pse kam Qen Aty!
3: Une duke ndenjur aty 24 ore ne chat, dhe me te shumtat e rasteve kam ndenjt ne oret e vona 3-4 te nates,kur aty kan qen 1-2 sop-a On "albanian_kajzer" Ose "Call"... ndaj E Thash!
4: Dhe Sa per temat Ne Forum nuk Mi Ndalon dot njeri ketu se per kete Jan...pavarsisht se nuk ju pelqejn juve...une shkruajta me fakte..
5: Nuk është nevoja te me thuash se`si te veproj "Ashtu apo Keshtu" dhjesht ipje pergjigjen!
6: E thash Per PuRo_FiErAkE se me beri cudi por nuk me intereson gje!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gjith Te Mirat
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top