• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

ankese per injorantin me te madh te forum!

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Julian_it un e di që je injorant me patente po kjo s'do te thot ta tregosh edhe ne chat,që kshu jo sa her që te thot dikus legen ti do perdoresh metoden që te intereson ty me "SHUN" që kshu lej budalleqet,jo se ska usera edhe mqse nuk ka rregull tamam te besh ca te duash.

Keq te rrime ne chat,keq mos te rrime :/
Merni masa per kete njeri,se mduket chati i teper i ka djegur edhe ate c'fare i ka mbet ...
 

Kila

VIP
Titulli: ankese per injorantin me te madh te forum!

cke ti ? ME nerva eee ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top