• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

ama shiko se ai duket si i varfer ,me vjen inat nga DM se do me perqesh e ke marr burrin te varfer do thot hahhhaa
Pse mi kush tha qe ne do te jemi pasanik :p


mund te jet dhe ky nje version tjeter :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

YllibellanickEndrra

 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

hahahahahahahah Sa fantazi zbavitse qe keni hahahahahahaha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Pse mi kush tha qe ne do te jemi pasanik :p


mund te jet dhe ky nje version tjeter :)
a ky ka lezet hahahaha
sunlight dhe ida si dy zonja...


Lauri xhentil perball partneres..
Hajduti duke fol per te arriturat e partis se ai ka qef.me dangerousHartini si te duket vetaja ne vitet e pleqeris?Princesha ne gjirin e ngroht familjar..
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

a ky ka lezet hahahaha
sunlight dhe ida si dy zonja...


Lauri xhentil perball partneres..
Hajduti duke fol per te arriturat e partis se ai ka qef.me dangerousHartini si te duket vetaja ne vitet e pleqeris?Princesha ne gjirin e ngroht familjar..
Mire mire , por nje plake me shami e dua hahahahaha se bejne me shume hyzmet jo per gje hahahaha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Hartin tani ne vetem supozojm se si do dukeshe ti ne radh te par, se ku ta dim mbase nuk do keshe grua fare deri ne pleqeri.keshtu qe knaqu nese do plakesh ti ..,,e sa per grua me shami si thua te shkon kjo?
 
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

WxP


NeVertiti me dhimbje mesi, gjithe jeten e vet me kurriz perjashta


DM duke rraf burrin se i ka pi birrat


Arfenilla e ka reflex fshesen qe nga kohet e fv


bella nuk heq dore kurre nga akullorja


elushe me eksperience fluturimi ka marre lejen e pilotes vete


Kitrra vazhdon lan rrobat


Ceni ka dale per shetitje


marla tu marre rreze dielli ne bregdet


Monique tu pa marlen nga terraca e hotelit


Legally Sweet tu bo party te dhoma motres
 
Last edited:

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

bobo sa rende..... :( mu kjo tema sme bo me qesh
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

ahahahha te fut friken eee...e vertet do vim edhe ne, ne kete moshe obobobo :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Hartini qe eshte duke pare temen...cbehet ketej :D

 
Last edited:

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

ktu arfe qe ja tregon qejfin antareve te forumit kur bejne llafe ahahhaha

Lovm... me shikoni sa sexy jam edhe tani ahahha

Ylli.....shpirti nuk plaket kurre :D

centi.... o cu kenaqem

Levi.... oh cu lodha me keto temat erotike :p

plakushi.... te shohim mos ka ndonje lule online te bejm pak muhabet :D

ah ketu kemi: me kapele pinkun, pastaj neve, endrra, sensuu dhe DM te lumtura me ne fund te lira nga forumi ahahah :D

Monique dhe Marla... nga do e pime kafen sote motra ahahah :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Tema thot pleq dhe plaka, dhe kjo sme duket mosh e 3-t hahahahaha per mos thene qe e rinove me shume Bella :p
A more cen po kun plaket bella or ti?!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Hahaha awww cf teme <3
Ju qe beni vetem kritika sikur jeni me seriozet e universit lat nam haha

- DM me tatuazhin perfekt :p
- Lovermani foto pa vemendje :p
- Nevi plake me sharm :p
-kjo me ngjan me Yellin,
- Legallyyyy
- Arfe gangstere :p
- dhe une qe sdi te plakem asnjehere Lol

Ej se kuptoj pse me keni bere plake grindavece cdo here mua :p
 

Attachments

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Un ket do e votoja si tema me e bukur e 2014 ne FV :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Un ket do e votoja si tema me e bukur e 2014 ne FV :D
Prit moj se akoma kam ide un me nic madje hahhahaa Po ado si do duket a thua?
Un keshtu e shoh Arfen deri ne pleqeri duke lexu
KJo do jet MY self padyshim
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Haha mua me erdhi te qesh se te gjithe e kane bere Yllin si manjak Looool , kot te pyes une ty pse ? :p
Jo e dashur gabim je! ti thuj e kan ber Don zhuan me mir hahhaa
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Flowmaster

ZzinaLove.....

Benit..


BoOoMBaStiCk
 
Last edited:

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Haha mua me erdhi te qesh se te gjithe e kane bere Yllin si manjak Looool , kot te pyes une ty pse ? :p
Ca thu mi, ai eshte poet ahhahahaha
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Haha mua me erdhi te qesh se te gjithe e kane bere Yllin si manjak Looool , kot te pyes une ty pse ? :p
Jo more Ylli eshte djal i devotshem . Vetem nga inati e kane te tjeret qe e shofin ashtu !
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Po qe na ngjajne fiks Looool
Eh si ish ajo konga :p

Eh laje ti moj goce laje ti ;)

Tere ti moj goce tere ti ;)
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Po me pelqen vetja ne versionin me shkop druri ke dora, do e rraf shtrigen se e kam duru 1 jete te tere e kam duru lool
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Po me pelqen vetja ne versionin me shkop druri ke dora, do e rraf shtrigen se e kam duru 1 jete te tere e kam duru lool
Nese te vije keq, ti zere e mbaje ne ate pozite qe eshte byth hava, se sa per ta rrahur e rrah dhe une deri sa te thehet druti ;)
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

hahahahah i shkop te ra ne dore dhe e tregove direkte perversitetin tat, imagjino me te ra me shume ne dore ty ...pupupupu

lol
 
Top