• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Pse qe kur u quaka perversitet e rrafmja? :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Pse qe kur u quaka perversitet e rrafmja?
Je qe je, se je e dhunshme ti e ja shtypen mishin dru
:p
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

zyrtarisht hoqa dore nga nje threesome e mundshme :p
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

me ne fund hahahahahhaha , fiks ne kohe :p
o mi tu bo qejfi ty shtrige... he se ta ndreq Marla me ate hurin po ho :)
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

po me zuri le te ma vuri hahahahahahaha

o Marla c'thote kija mi? :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

DMbellaPinkyelushjaLovermani tuj tregu Marles dhe moniques muskujt e tijkokekuqja

 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Lovermani kur te arrij une ate moshen do kete fillu me skofju nga mbrapa si marmite e shpume....muskujt ti shofi ne onderr lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Anormalja,


ZHIGO :


‎ PaTo_MiLaN*, ‎nick
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Lost & Poeti ,


Kitra


Zhigo
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Sweetzzinna keshtu e kisha paramendu lol

Shiko fotografinë 22671
Rendesi ka buzeqeshja+shpirti i madhe per te ndare!
Sh bukur Ceno, flm:)

Ju te tj, ckeni qe atakoheni kaq? Kur ju beni shaka (me ose pa krip), spo ju del njeri me shpat "pse me permende emrin?"
Me te qet o njerez te dashur, se beni rudha kot e vrisni e ato pak neurona qe kane mbetur pa asnje arsyje>
Lodheni trurin per gjerat serioze te jetes reale, virtuali smeriton asnje neuron te vdekur:)


ArfeNickNeveMarla me Monin
Yellow, Legally, Elushe, Endrra


DidiSoli
e si perfundim Une me Nikun ne plazh tek Durresi LOL

 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.


DelizaCeni, perher punetorBella, Lovi, Tuana, Ida
Souli
 
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Lovermani kur te arrij une ate moshen do kete fillu me skofju nga mbrapa si marmite e shpume....muskujt ti shofi ne onderr lol
Kam pershtypjen se sdo e kesh ate nder te mi shohesh muskujt
jo se nuk dua une, por sta premto mosha :) hahaha
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Rendesi ka buzeqeshja+shpirti i madhe per te ndare!
Sh bukur Ceno, flm:)
Edhe ke shpirt te madhe e nderuar . Jo rastesisht e postova foton e tille !

Kurse per foton , e pelqej , po duke lexuar ndonje liber e shohe veten , ne vend te krrabzave :)
 
Last edited:

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

O te vdes per ty une moj embelsire haha, po pak ka uje ka Vlora jote mojjj cduam ne llume te Durresit

Hajde shihe 2 foto vec per tyKjo per Soulin Arfen e Nevin ne staf :p


Dhe zine me lejo te them qe ne pleqeri sdo ma prishesh kur te them te pime ndonje cigare bashke :p
Pa na humbur feminiliteti yne, se shihi lulet mbi koke :p

95 po vjennn loool
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Kam pershtypjen se sdo e kesh ate nder te mi shohesh muskujt
jo se nuk dua une, por sta premto mosha :) hahaha
Ne fakt skom nai kenaqesi te modhe ti kerkoj kujt ndere e aq me teper ty....kshuqe fli i qete
E sa per moshen diferenca nuk eshte e madhe...plus qe varet si jeton e ku jeton. Zakonisht lodhja te mplak me shpejt sec mund edhe te paramendosh :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Kjo per Soulin Arfen e Nevin ne staf :p
hahahahahahaha ah na marrsh te keqen miii yttt,,meriton BAM BAM BAM...per ket foto ironike dhe kercenuese ndaj qetesis dhe punes son te papar ne staf..:p

Nick verisoni hallowin kur te plaket tu ik ne fest..ahhahahahahahahahhahahahaha..:p:p,se si len kjo dreqnit as atehere :pLegally..:)Kreta..

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.DmZzina
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Nick cdo her e buzqeshur..............


Aver,....
Ricky


Master..
Orkidea...
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Lere buzeqeshjen tiii se nuk i hy kujte ne xhep po me thuaj me ke me vure :p

Kjo je ti kur luan me nipin tend kur te plakesh :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Lere buzeqeshjen tiii se nuk i hy kujte ne xhep po me thuaj me ke me vure
me burrin tan moj pse a deshe me te zines a :funny:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

@ ZInna: Aq sh dashke te me shikonke plake saqe 2 versjone paske sjell, :p
@NEvi: Aq e bukur s'jam tani 25+ jo me kur te plakem :p...

p.s, Sh interesante te gjitha fotot...
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

NicktjeterLove


AnormaljaDidi


Legally :p
 
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Paskam harru gruan qe i kthen kurrizin botes ''Nevertiti'' :funny:


 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

DM


Nevi


Nicku


Marla


Loverman


Souli
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Nick

Arfennn

Souli,me bijen dhe mbesen

Marla Anormalja dhe Moni
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Ida me bijushen

DM

Didi

Ela

Love,Endrra,Piky

zinna

Tuana
 
Top