• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Antaret femije.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Nejse une ua kam thene skam asnje foto e qeshur,floket tas ,breke me kembe elefanti ne fund dhe gisht ne goje.
Te mos harroj dhe sh nervoze (sekuptoj pse) dhe floket fije fije te verdha qe i djeg dielli i fshatit ❤
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ua sa e bukur paskam qene. 😁
Te isha edhe sot me qene ashtu 😅
p.s. une femi kam qene me floke te shkurter si cun deri ne tetevjevare. lol gjithmone merja te njejten poze. fmi i lumtur shume ama. cdo foto duke qesh 😂
 
Top