• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Antari i vitit 2018

Antari i vitit 2018

 • Frank

  Votat: 0 0.0%
 • Mr Cool

  Votat: 0 0.0%
 • Frozen

  Votat: 0 0.0%
 • Hope

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 0 0.0%
 • C3nI

  Votat: 0 0.0%
 • Sad

  Votat: 0 0.0%
 • Destiny

  Votat: 0 0.0%
 • Bjonde^kacurrelse

  Votat: 0 0.0%
 • Rildi.s

  Votat: 0 0.0%
 • milva

  Votat: 0 0.0%
 • Derjansi

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  32
 • Poll closed .

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Per antar viti votova Vajza e Detit.

Arsyeja eshte e vetmja arsye,se duke i'u afruar FV-se ,me shprese se do i afrohet e konkursit te letersise,pasi pohoi se ajo shkruan.

:)

Paksa edhe e tepert eshte,por kam nje lume votash per te gjithe ju qe me mirrni kohen time ne kete medium. :)
Faleminderit Passion :)
 
M

Morfina

Me vjen shume keq qe ka nga Ata antare qe te vine ne privat dhe ne nje fare menyre
te kerkojne/ urdherojne qe te votosh x antar. :)
 

legjenda

Anëtar i Nderuar
Me vjen shume keq qe ka nga Ata antare qe te vine ne privat dhe ne nje fare menyre
te kerkojne/ urdherojne qe te votosh x antar. :)
degjo mire nuk ke nevoje me ban shum te madh thjesh ta kerkova ni respekt kurse ty ban lamalama
 
M

Morfina

Respekt e quan ti? :O

Atehere me vjen keq te te them qe vetem ajo gje nuk eshte shenje respekti i nderuar. Kalofsh mire :) .
 

legjenda

Anëtar i Nderuar
e vertet esht ta kam kerko vote por sin ni shoqe apo shok i Fv si lobim demokratike ta kerkoj me deshir jo me presion
 

Zana1

Braveheart
Jam per te pare dhe punen tende ndonjehere..ndaj mos e tepro duke besdisur antaret.
Nuk eshte pergjegjesia e jote prv ... jo Nuk po pastroni ato qe ofendojne hapur ne publik, Po merakosesh per privatin?! Looool

Qysh na qenka kjo bezdisje?
 
Top