• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Antari i vitit 2020

Antari i vitit 2020!


 • Totali i votuesve
  62
 • Poll closed .

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Hedhou hedhou

Sic eshte bere tradite tanime , edhe per kete vit do votohet Antari i vitit per 2020.
Le te jete nje votim i bazuar mbi objektivitetin e jo thjesht pelqyeshmerine e userit.
Aktiviteti, kontributi apo larmishmeria qe ofrojne secili antar te jete pikenisja e ketij sondazhi dhe votimi

Le te filloj perplasja :p

PS: Nese kam harruar ndonje emer ju lutem me thoni...

Emrat u vendosen ne menyre sporadike.
 
Redaktimi i fundit:

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Mua me shtoni te lista e Anti-Antareve lol
Mundesisht me emrin DeliriumMind 😁
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Votoj Marlen se e dua!
Flm dhe lexohemi vitin tjeter (me nje liste me te gjate hopefully). 😁
 

Lauri

Anunnak
Edhe e vini në diskutim 🤔
Unë jam antari i të gjithë viteve. S'ka nevojë për votime.👍
 

Boreas

Advanced
Votova te gjithe pa perjashtim dhe veten time. Lol

Prania e te gjitheve ne forum sidomos ne ket vit kolere ishte domethenese. Ju uroj gjithe te mirat! 🤗
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
@Marla i vote mi non se na habise lool
e kisha lone padashje hap cezmen :(

ok ideja eshte nje antar dhe me nje arsye perkatese , e ben cik me te larmishme
 

Boreas

Advanced
@Marla i vote mi non se na habise lool
e kisha lone padashje hap cezmen :(

ok ideja eshte nje antar dhe me nje arsye perkatese , e ben cik me te larmishme
Opsioni ishte qe mund te zgjidhja me shume se 1 vote.mendova qe gjithesecili eshte personazh me vete ketu dhe ne menyren e vet kane kontributin e tyre ne forum prandaj kjo zgjidhje imja. :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Personalisht votova @Imp4cT , per arsyet me poshte

I ka dhene gjithnje nje larmishmeri forumit me postimet e tij gjate vitit.
Njeh kufijt e cdo gjeje , te shakase , ironise, sarkazmes, dhe nuk i tejkalon as kur ofendohet.
Pervec humorit qe sjell, prania e tij ndjehet...sidomos kur mungon :(
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Opsioni ishte qe mund te zgjidhja me shume se 1 vote.mendova qe gjithesecili eshte personazh me vete ketu dhe ne menyren e vet kane kontributin e tyre ne forum prandaj kjo zgjidhje imja. :)
Tani kete e dime qe gjithkush ka vecorite e tij, por ideja eshte te dali nje antar viti , nese s'ju pelqen e mbyllim si teme dhe jemi te gjithe antar :)
Gjithsesi u rregullua si problem.
 

Boreas

Advanced
Tani kete e dime qe gjithkush ka vecorite e tij, por ideja eshte te dali nje antar viti , nese s'ju pelqen e mbyllim si teme dhe jemi te gjithe antar :)
Gjithsesi u rregullua si problem.

Teme shume e bukur por ndjej qe kam shume dashuri per te falur per te gjithe dhe dua ta mbyll vitin me paqe dashuri. Me ndjeni qe dola nga rregulli.
 

Katil

Antarë i Respektuar
Shes votën
Ankandi hapwt me një thes mielli
Për më sh kontaktoni ne iMbox😂
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Hedhou hedhou

Sic eshte bere tradite tanime , edhe per kete vit do votohet Antari i vitit per 2020.
Le te jete nje votim i bazuar mbi objektivitetin e jo thjesht pelqyeshmerine e userit.
Aktiviteti, kontributi apo larmishmeria qe ofrojne secili antar te jete pikenisja e ketij sondazhi dhe votimi

Le te filloj perplasja :p

PS: Nese kam harruar ndonje emer ju lutem me thoni...

Emrat u vendosen ne menyre sporadike.
Pasni harru @Hope 😝
 
Private conversations
Help Users
  Top