• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Argjentinë, miliona insekte pushtojnë bregdetin; pamje të frikshme

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Me miliona insekte janë shfaqur në plazhin e Argjentinës dhe një fenomen i tillë mbetet i pashpjegueshëm.Banorët kanë reaguar ndaj këtij tmerri pasi panë shumë insekte që gjendeshin pranë plazhit në vendpushimet e Mar de Ajo, 31 milje larg nga qyteti i Buenos Aires dhe San Bernado.Lajmi është transmetuar nga “Daily Mail”, dhe pamjet janë vërtet të frikshme. Insektet kanë nxirë të gjithë vijën bregdetare. Ekspertët kanë shkuar në vendin ku gjendeshin miliona insekte për të kuptuar motivin e grumbullimit të insekteve në plazh.Disa nga përdoruesit e rrjeteve sociale thonë se kjo është një shenjë se fundi i botës është pranë, ndërsa disa të tjerë besojnë se një tërmet ka goditur zonën aty afër dhe është shfaqur invazioni i insekteve.
g.shqip
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Argjentinë, miliona insekte pushtojnë bregdetin; pamje të frikshme

si leshterik u dukerkan kshu ne pamje te pare...uekkk
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Titulli: Argjentinë, miliona insekte pushtojnë bregdetin; pamje të frikshme

Horror! :O
Sa i urrej insektet... me mir qe kan ngordhur
 
Private conversations
Help Users
    Top