• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Arome Profetike ne Tirane

BeniT

Donatorë
Vendndodhja
Ne Krahet e Shqipes
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Di te na e shpjegosh me qarte cfare do te thote kjo shprehje " Arome Profetike ne Tirane " Une personalisht shof njke reklame te bere nga Komunitite Musliman , qe i ka paguar nje shume parash bashkise se Tiranes.
Reklama te tilla behen ne te gjithe boten , kundraj nje pagese.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Mu ne fakt sme intereson shuma e pageses,por mesazhi e vlera e tyre.
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

[/QUOTE]


Mua me duket foto nga shen Sofia ne Stamboll..:)Nuk e dija qe edhe islami e quan profumin Hyjnore...:)
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Di te na e shpjegosh me qarte cfare do te thote kjo shprehje " Arome Profetike ne Tirane " Une personalisht shof njke reklame te bere nga Komunitite Musliman , qe i ka paguar nje shume parash bashkise se Tiranes.
Reklama te tilla behen ne te gjithe boten , kundraj nje pagese.
Te pelqyen ty keto thenie te arta nga Muhamedi a.s ?!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Di te na e shpjegosh me qarte cfare do te thote kjo shprehje " Arome Profetike ne Tirane " Une personalisht shof njke reklame te bere nga Komunitite Musliman , qe i ka paguar nje shume parash bashkise se Tiranes.
Reklama te tilla behen ne te gjithe boten , kundraj nje pagese.
Shprehja eshte e lidhur me rastin e ditlindjes se Muhamedit, per ate arsye besoj...edhe keto reklama jane meszhe te mira dhe me vlere, kushdo qe eshte i mencur, do ta vleresoj mesazhin,pa marr parasysh se eshte thene nga Muhamedi a.s.
Allahu i shperbleft ato qe kane marr kete iniciative
 

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Thenie tepër të domosdoshme, ato nxisin me patjetër respektin ne mes njerëzve dhe nxisin dashurinë si koncepti më i gjerë i botës njerëzore sot. Paqja e Zotit qoft mbi Pejgamberin Muhamed :)
 
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Nuk eshte besimtare ai qe nuk tregon dhembshuri per te vegjlit dhe respekt per te medhenjt!

Ps: qekur qenkam bere myslimane une lol

Mysliman eshte ai qe nga gjuha dhe dora e te cilit te tj ndjehen te sigurte!

Ps: kam pak persone rreth vetes te cilet ma japin kete ndjesi , por te gjithe jane katolike.

Sa per temen , me mire fakte e ndihme sesa propagande. Kjo vlen per te gjitha fete!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Sa per temen , me mire fakte e ndihme sesa propagande.
Qe kur mesazhet paqedashese qenkan propagande ? Eshte interesant, se kur eshte ne pyetje Islami, cdo gje qe flitet per Islamin, quhet propagande :D
 
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Qe kur mesazhet paqedashese qenkan propagande ? Eshte interesant, se kur eshte ne pyetje Islami, cdo gje qe flitet per Islamin, quhet propagande :D
Besoj se e kam theksuar nga te gjitha fete, po ti merre si te duash ... Thjeshte spo lexoj gje te re, qe se kam mesuar nga katolicizmi :)
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

@Endrra, propagandat ideologjike dhe biznesi me publicitet, kane vete te njejtin qellim; mashtrim (...!) Ka ik koha e fjalve te bukura, sot duhen vepra.


 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Nuk ka dert se cila fe jap mesazhe paqedashese, nuk mund t'quhet propagande. Atehere cdo gje qe reklamohet/vendoset ne qytet apo kudo qofte tjeter ne forme te marketingut, qenka propagande. Reklamimi i filmave, parfumeve, veshjeve, firmave etj etj.
 
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Nuk ka dert se cila fe jap mesazhe paqedashese, nuk mund t'quhet propagande. Atehere cdo gje qe reklamohet/vendoset ne qytet apo kudo qofte tjeter ne forme te marketingut, qenka propagande. Reklamimi i filmave, parfumeve, veshjeve, firmave etj etj.

Po exakt !
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Mire, "exakt", por kurrsesi s'mund t'krahasohet mesazhi hyjnor me reklama t'firmave :D Eshte shume funny, sdq mendimi juaj.
 
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Mire, "exakt", por kurrsesi s'mund t'krahasohet mesazhi hyjnor me reklama t'firmave :D Eshte shume funny, sdq mendimi juaj.
Perderisa keto mesazhe i shkruajne njerezit, sme jane dukur kurre hyjnore!

Por nese kto reklame bejne " mrekulli " dhe sjellin ne rruge te "drejte" qofte edhe nje njeri , mua qejfi me behet :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Arome Profetike ne Tirane

Perderisa keto mesazhe i shkruajne njerezit, sme jane dukur kurre hyjnore!

Por nese kto reklame bejne " mrekulli " dhe sjellin ne rruge te "drejte" qofte edhe nje njeri , mua qejfi me behet :)
E sheh se ti mirresh me paragjykime. Nga e din se mesazhe te tilla s'kane pasur kurre efekt ? Po flasim per mesazhe paqedashese fetare, jo ato t'fashizmit qe i sjellin injorantet me 2 dite shkolle ! ? Nqfs s'ke argumente se mesazhet e tilla s'kane sjelle kurre n'rruge te drejte dike, atehere gabimi eshte i juaji dhe paragjykimi eshte genjeshtra me e madhe, kot s'kane thene !
 
Top