• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Arrestohet djali i ish Prefektit, përfshirja në skemë borxhesh dhe mashtrimesh. Dalin detajet e para

Hera

Βιβλίο φάγος
Arrestohet djali i ish Prefektit, përfshirja në skemë borxhesh dhe mashtrimesh. Dalin detajet e para

Policia e Paraguait ka arrestuar Elton Radovanin, djalin e ish prefektit te Shkodres Paulin Radovani te perfshire ne nje skeme borxhesh dhe mashtrimesh. Elton Radovani eshte arrestuar pasi interpoli e ka shpallur ne kerkim nderkombetar. Mediat paraguajane bejne te ditur se sipas dosjes së çështjes, urdhri i arrestit ndërkombëtar ishte për shkak të krimeve të mashtrimit bankar dhe financiar dhe u vu në dispozicion për qëllime ekstradimi drejt Shqiperise. Elton Radovani eshte arrestuar me 3 tetor ne Paraguaj rreth ores 11:00 ne nje autostrade atje dhe tashme pritet ekstradimi drejt Shqiperise. Ndaj tij, te vellait Bert Radovani dhe babait te tyre Paulin Radovani, ish prefekt vazhdojne seancat dhe hetimet per mashtrim dhe borxhe te pashlyera qe shkojne ne shifra marramendese.


Panorama
 

Ai_Tipi

C’era una volta
Paska qen pis fmi! Kot nuk thon u rrit fmija u 10i shpia. Po pak legena keni shqipni te tille ju qe keni shum hone nparaguaj me mor lajmin 🤣🤣🤣🤣🤣
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Te keqen,keta le qe jane te korruptuar vete,por fusin edhe familjen ne skene brenda.
 
Top