• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Arrestohet në Tiranë grabitësi i argjendarisë në Elbasan

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit

Arrestohet në Tiranë grabitësi i argjendarisë në Elbasan


23:19 15/02/2020
Ngjarja ndodhi disa metra larg Drejtorisë së Policisë
Policia e Tiranës ka arrestuar në zonën e Yzberishtit autorin e grabitjes së argjendarisë në Elbasan. Ai është Astrit Thaçi.
Ngjarja ndodhi mesditën e sotme, disa metra larg Drejtorisë së Policisë në qytetin e Elbasanit.
Autori ka qenë i maskuar dhe i armatosur. Ai ka kërcënuar punonjësen dhe më pas ka marrë një sasi bizhuterish dhe paratë që ndodheshin në banak.
Tv Klan
 
Private conversations
Help Users
    Top