• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Astrologët tregojnë se kush janë shenjat e Horoskopit që dashurojnë vetëm njëherë në jetë.

Hera

Βιβλίο φάγος
Astrologët tregojnë se kush janë shenjat e Horoskopit që dashurojnë vetëm njëherë në jetë.

Gaforrja – shenja më besnike e Zodiakut. Logjikisht, do vetëm një person në jetë. Kur njëherë t’ua falë zemrën, i juaj është përgjithmonë, madje edhe nëse ndaheni prej tij. Emocionet e tij janë të përhershme dhe duhet të gaboni keq që Gaforrja të pushojë t’ju dojë.

Peshqit – janë të gjendje të kalojnë vite, nëse jo edhe dekada, duke adhuruar vetëm një person. Meqë për nga natyra janë ëndërrimtarë, vështirë e dallojnë realitetin nga fantazia, prandaj janë në gjendje që në kokën e tyre të krijojnë pamje të idealizuar dhe joreale të personit të cilin e duan.
Demi – u duhet shumë kohë që të dashurohen dhe janë shumë të kujdesshëm në zgjedhjen e partnerit. Nuk kanë prirje për aventuar sipërfaqësore, ata synojnë lidhje serioz. Mu për këtë janë me ata me të cilët janë të gatshëm ta kalojnë tërë jetën.
Bricjapi – vështirë hapen para njerëzve tjerë nga frika e dëshpërimit. Ai që ua thyen mburojën, do të fitojë një partner besnik për tërë jetën.
 
Last edited:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Jo se i besoj horoskopit,por vetes i besoj,dhe ky pershkrimi me paska lexuar mendimin.


Demi – u duhet shumë kohë që të dashurohen dhe janë shumë të kujdesshëm në zgjedhjen e partnerit. Nuk kanë prirje për aventuar sipërfaqësore, ata synojnë lidhje serioz. Mu për këtë janë me ata me të cilët janë të gatshëm ta kalojnë tërë jetën.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Bricjapi – vështirë hapen para njerëzve tjerë nga frika e dëshpërimit. Ai që ua thyen mburojën, do të fitojë një partner besnik për tërë jetën.
Shëmb murin nqfse je i aftë dhe ke gjet parajsën! :LOL:
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Gaforrja – shenja më besnike e Zodiakut. Logjikisht, do vetëm një person në jetë. Kur njëherë t’ua falë zemrën, i juaj është përgjithmonë, madje edhe nëse ndaheni prej tij. Emocionet e tij janë të përhershme dhe duhet të gaboni keq që Gaforrja të pushojë t’ju dojë.


Keshtu eshte
 

Jetmira

..........
Gaforrja – shenja më besnike e Zodiakut. Logjikisht, do vetëm një person në jetë. Kur njëherë t’ua falë zemrën, i juaj është përgjithmonë, madje edhe nëse ndaheni prej tij. Emocionet e tij janë të përhershme dhe duhet të gaboni keq që Gaforrja të pushojë t’ju dojë.
(GAFORRJA nuk dashuron ishin.Nese ndahesh nga gaforrja,pergatituni tmos takohesh kurre me te.Astrologe leshi na kondiserojne bebe,kur nfakt jemi me te forte se luanet e akrepet).
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
E pra luanet si mbreter jan mesu veq ne kryje te frontit te rrin ..nuk jan te lig ti shkon askujt pas..vet ju ofrohen atyre..:love:
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Shyqyr qe nuk i perkas atyre shenjave se shume i kufizokan robt e shkrete. :p :p
 

Desa

Temet Nosce
Astrologët tregojnë se kush janë shenjat e Horoskopit që dashurojnë vetëm njëherë në jetë.

Peshqit – janë të gjendje të kalojnë vite, nëse jo edhe dekada, duke adhuruar vetëm një person. Meqë për nga natyra janë ëndërrimtarë, vështirë e dallojnë realitetin nga fantazia, prandaj janë në gjendje që në kokën e tyre të krijojnë pamje të idealizuar dhe joreale të personit të cilin e duan.
Ëndërroj akoma personin që do adhuroj... :lol:
 
Uaaaaaaa shume e vertete.
Edhe une edhe e dashura ime jemi te ata qe dashurojne vetem nje here ne jete.
Ca fati ka gruaja ime dhe burri i asaj eeeeeeeeeeee
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
hahahahahaahhahahahaha,ah err Demi er Demi.
 
Top