• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

(Avanti)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Ktu eshte tema e prezantimit :) , na trego icik se kush je :). Dhe mire se erdhe mes nesh.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Ndoshta si ky

akto.jpg
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
mire se ke ardhur sy zi
 

Jetmira

..........
Mire se erdhe :):).
Kalofsh mire ne forum.
Sa per pyetjen nuk jemi jo.
Na e kalojne francezet,italianet,rumunet,etj etj...:):)
 
Nuk jane jo...skane klas pothujse hic....edhe veshjen e kalojne ne ekstrem dhe e vetmja gja qe bajne eshte ekspozimi i prapanicea dhe gjoksit....barku i fryme si polic trafiku
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mir se erdhe. Kalofsh bukur
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top