• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

Aver

VIP
Titulli: Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

Si mod qe je sdi te besh quote sa lodhesh keshtu :p

Une jam me Juven meqe jemi ne teme, dhe une dua te fitojeee
Pas 3 minutash fiks do pergatis kukullat e mi voodoo
Ti as qe e ke idene se kush eshte Juve si fillim :D

Por vetem ke qejf me dal kunder meje. lol

Ruaj gjilperat se te duhen me qep ndonje fustan. Nuk bejne per ne. :p
 
Last edited:

Aver

VIP
Titulli: Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

te lutem....gjilperen e fundit ma ler mua tia ngul ...se di nje vend qe ska zot none me i ftillu lol
Ku don me e ngul mi... se vetem ideja ku mund ta ngulesh na tmerroi :D
 

Moonlight

Staf në FV.AL
Titulli: Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

Nick me ka idol
Nick me ka idol
Nick e kam idol.


Ooops, u ngaterrova ne fund :D
eshte si puna e asaj....gomar gomar gomar...doli para paspqyres dhe kerkonte veshet :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Barcelona-Juventus në finalen e Berlinit më 6 Qershor

Nick me ka idol
Nick me ka idol
Nick e kam idol.


Ooops, u ngaterrova ne fund :D
loool
Te falet , sa gjerat qe thuhen jane te verta te falen :p
 
Top