• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Barcelona mposht Milan, kalon edhe Galatasaray

cent

...Lontano
Nuk ka asgjë të pamundur për Futboll Klub Barcelonën. Barcelona bën atë që mund të jetë e pamundur për cdo skuadër por jo për të. E kthen ndeshjen përballë Milanit shtatë herë kampion evrope, në një lojë fëmijësh, fiton 4-0 dhe heq cdo njollë që kishte mbi vete pas asaj 0-2 të ndeshjes së parë, e duke treguar se ajo mbetet skuadra spektakolare, e futbollit të magjishëm dhe emocioneve të mëdha, skuadra pas së cilës është dashuruar një rruzull i tërë.Por si mund të realizohet një përmbysje e tillë, e thjeshtë. Merr Mesin e karikuar nga kritikat se nuk shënon ndaj italianëve dhe hidhe në fushë. Dhe Mesi do të të tregoj rrugën e fitores, duke shënuar një dygolësh të pabesueshëm.
Dhe për të kompletuar kualifikimin shto më pas dhe golat e Vijas dhe Albës, për të bërë perfekte mbrëmjen katalanase që ka vetëm një përfundim.

Gallatasaraji gjithashtu e kthen në një saraj të sajin Arena Aufshalke, ku arrin të fitojë 2-3 duke marrë një kualifikim historik në cerekfinalet e kompeticionit. Golat e Nojshteder dhe Bastos nuk mjaftojnë për ti dhënë kualifikim Shalkes, sepse turqit shënojnë tre herë me Altitop, Jilmaz dhe Drogba që rikthehet i madh në Champions duke kurorëzuar mbrëmjen turke të Gallatasarajit.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Barcelona mposht Milan, kalon edhe Galatasaray

Qe eliminonin Barcen vetem Milanistat kan pas shpresa, Dhe ktu ne it gjith duke shajt mesin u pa se kush esht mesi.
 
Top