• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

bashakngjitje

Arfenilla

Themelues i Forumit


Klodiana Kotorri- Krimi brenda familjes ka prekur një familje në fshatin Thanë të Elbasanit.

43 vjeçari O. Luta u arrestua në kushtet e flagrancës për plagosje, pasi për motive të dobëta ka goditur me sëpatë në kokë vëllanë e tij 32 vjeçar, D. Luta.


Burime zyrtare nga policia i thanë agjencisë Noa, se 32 vjeçari ka marrë plagë të shumta në kokë, ndërsa i vëllai krahas goditjes në kokë i ka prerë edhe njërin vesh me sëpatë.

Mësohet se mes dy vëllezërve kishte konflikte të vazhdueshme, për motive nga më të ndryshmet dhe 43 vjeçari kishte kohë që e kanoste të vëllanë se do e vriste.

Krahas tyre edhe dy gratë e vëllezërve Luta, konfliktoheshin shpesh mes tyre, duke thelluar edhe më tej debatet familjare.

Konflikti mes tyre degradoi edhe më tej në orët e para të mëngjesit të sotëm, kur ndodhi edhe plagosja me sëpatë dhe prerja e veshit.

I dëmtuari u dërgua në drejtim të spitalit, ku pas ndihmës së marrë nga bluzat e bardha ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë materialet në ngarkim të 43 vjeçarit të arrestuar i kaluan Prokurorisë për veprën penale “Plagosje e rëndë”.Flesh lajmi
 
Top