• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bashkëshorti i 86 grave detyrohet të divorcojë 82 prej tyre

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Bashkëshorti i 86 grave detyrohet të divorcojë 82 prej tyre

Disa ditë më parë lajmi se 84-vjeçari mbante rekordin për numrin më të madh të grave me të cilat ishte martuar mbushi median botërore. Sot ai është i detyruar t’i divorcojë. Një lider fetar nigerian me 86 gra, ka pranuar urdhrin e gjykatës islamike për të divorcuar 82 gra, në mënyrë që t’i mbeten vetëm 4. Zëdhënësi i gjykatës thotë se Mohammadu Bello Abubakar, 84-vjeçar, ka rënë dakord me këtë urdhër. Ish-mësuesi dhe predikuesi islamik jeton në shtetin nigerian me gratë e tij dhe të paktën 170 fëmijët. Trupi më i lartë islamik në Nigeri, “Jamatu Nasril Islam”, e dënoi me vdekje. Dënimi u hoq por ai rrezikon dëbimin nga shtëpia”. TO
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
po qka i duhen 86 amon, njo ja han boll kryt:D...un pernime nuk i kuptoj kta njerz, ku osht qellimi me marr gjith kto gra, ska kuptim per mu, bohhh..
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me mire kishte me qene ta merr denimin e merituar ky, se sa qe paska shpetuar.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
86 i duhen per variacion...nje x ne 3 muaj takohet me te njeten femer:D
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Mjere ato 4 qe ngelen..
 

Liza

Anëtar i Respektuar
kush qenkan ato budallica LOL qe e kan marre ket njeri :bum
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Wow ku paska arritur raporti

1 me 86 (no limit e thene me mire ):eek:hh:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Eme te lumte plako ja ke bere qefin vetes :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Se di ne ka qene vertet ai i cili ka bere qejfin e tij apo ato :D
Pak rrendesi ka e deri tek 30 do kete bere qef besoj LOL LOL LOL
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
E paska mbiemrin BELLO prandaj....:p
 

Trendelin

FULL OF PATOS
Gjynaf me ardhka...per ato qe paskan mbet... :D

Epo ai ishte qe ishte, dhe 4 te tjera dhe plotesonte qincen! :D
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Tjetri ka bo 170 kalamoj , ndersa ti i qa hallin si puno :p

Rrezik edhe emrin do e kete matrapik lol
Ehhh ku edi ti :p, mos i vije ligji kush ka mshum se 4 femij te mare rrog nga shteti , e te vin gjith baballaret ti marin te vetat 😂, ketij ti mbesin vetem 2 😂😂
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Si duket nuk e plotesonin me seks ato ..:p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Top