• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Bastore

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
per ne qe vem lloto duam dhe mendim e antareve te FV qe te vejm ndonje skedin, si thoni na jepni trisin tuaj per sot te kapim ndonje lek.
 

Gjermoni

Antar Internacional
Te ishte per mram do ta kisha dhan Milanin 1-sh po sot e pash temen.
Sonte po pate kohe vini nai lek Juventusit ;)
 

vitk

Anëtar i Respektuar
per ne qe vem lloto duam dhe mendim e antareve te FV qe te vejm ndonje skedin, si thoni na jepni trisin tuaj per sot te kapim ndonje lek.
po he pra ku jane tifozat e futbollit dhe bastexhinjet te japim mendimet tona per te kapure ndonje leke
 

fc bayern

Anëtar i ri
une kam tre muaj pa fitu gja
hajde na jepni ndonje ndijme
si mendoni
lyon
juve
inter
bayern mynschen
hsv
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Cdo te thote kjo : te humbasesh :D ?

Nuk eshte fare si opsion ky
o trim deshe bashpunim ma trego pak mynyren e bashkpunimit
n q se tallesh mos u tall se jemi bere si desper jo se po leme ndonje leke te madh por me le gjithmone nje nje ekip qe thua 90%fitore
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
o trim deshe bashpunim ma trego pak mynyren e bashkpunimit
n q se tallesh mos u tall se jemi bere si desper jo se po leme ndonje leke te madh por me le gjithmone nje nje ekip qe thua 90%fitore
Nuk ka asgje per tu tallur. Te duhet nje logari ne internet, nje regjistrim ne nje kompani aziatike qe te jep X2-in, ne Shqiperi luan 1 e luan ne kompanite shqiptare. Nuk ka rendesi si del ndeshja, rendesi ka vetem ku do marresh leket, por luan 100 mije per per te fituar 10-15 mije leke ( te reja)
 

fc bayern

Anëtar i ri
o trim deshe bashpunim ma trego pak mynyren e bashkpunimit
n q se tallesh mos u tall se jemi bere si desper jo se po leme ndonje leke te madh por me le gjithmone nje nje ekip qe thua 90%fitore
edhe mua po me luan mendja
sot
duisburgu ne nje skedine
dhe freiburgu ne tjetren
spo kam aspak shans
vetem po humb leke
 

fc bayern

Anëtar i ri
Nuk ka asgje per tu tallur. Te duhet nje logari ne internet, nje regjistrim ne nje kompani aziatike qe te jep X2-in, ne Shqiperi luan 1 e luan ne kompanite shqiptare. Nuk ka rendesi si del ndeshja, rendesi ka vetem ku do marresh leket, por luan 100 mije per per te fituar 10-15 mije leke ( te reja)
ca kompanie eshte kjo aziatikja

sa i sigurte je ne ato qe thua apo thjesht po ben lojra
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Nuk ka asgje per tu tallur. Te duhet nje logari ne internet, nje regjistrim ne nje kompani aziatike qe te jep X2-in, ne Shqiperi luan 1 e luan ne kompanite shqiptare. Nuk ka rendesi si del ndeshja, rendesi ka vetem ku do marresh leket, por luan 100 mije per per te fituar 10-15 mije leke ( te reja)
rrofsh e faleminderit ti plako por me internet nuk luaje bixhoz ,une e permenda dhe me siper se nuk jame ndonje i cmendure pas bixhozit thjeshte si hobi per ta ndjekur dhe me me interess futbollin

 

vitk

Anëtar i Respektuar
edhe mua po me luan mendja
sot
duisburgu ne nje skedine
dhe freiburgu ne tjetren
spo kam aspak shans
vetem po humb leke
ndersa ti mos vere leke te madh fute nje 5 ero dhe je me rregull se me sa po shikoje po te iken leku dhe truri
 

vitk

Anëtar i Respektuar
ajde kush ka mendje per kete jave
per mua keto do jene ekipet
EVERTON -FULHAM 1
CHARLTON-BARNSLEY 1
MAN UTD-HULL 1
STOKE-ARSENAL 2
WERDER BREMEN-HERTHA BERLIN 1
MARSEILLE-ST ETIENNE 1
kjo eshte skedina per mua kete te shtune
 

ervinecco

Antarë i ri
Nuk ka asgje per tu tallur. Te duhet nje logari ne internet, nje regjistrim ne nje kompani aziatike qe te jep X2-in, ne Shqiperi luan 1 e luan ne kompanite shqiptare. Nuk ka rendesi si del ndeshja, rendesi ka vetem ku do marresh leket, por luan 100 mije per per te fituar 10-15 mije leke ( te reja)
O Nostra po i shpjegon cunave Change !!!!
 

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Bastore

Nuk ka asgje per tu tallur. Te duhet nje logari ne internet, nje regjistrim ne nje kompani aziatike qe te jep X2-in, ne Shqiperi luan 1 e luan ne kompanite shqiptare. Nuk ka rendesi si del ndeshja, rendesi ka vetem ku do marresh leket, por luan 100 mije per per te fituar 10-15 mije leke ( te reja)
Nostra mund te na i thuash emrin e kompanise ,nqs ka mundesi.
 
Top